Первый Международный Фестиваль кино для детей и юношества "Крылья 2009" Печать E-mail

7-11 декабря 2009 года

Активное изображение

Первый Международный Фестиваль кино для детей и юношества "Крылья 2009".
 

В Киеве показом фильма А.Жовны "Маленьке життя" (Украина) завершил свою работу Фестиваль кино для детей и юношества "Крылья 2009".

Лучшим фильмом Фестиваля стала картина «Наследники», режиссер Константин Одегов, Россия

Фестиваль проходил с 7-го по 11-е декабря в ЦКИ СБУ.

В конкурсной программе принимали участие фильмы из Сербии, Франции, России, Украины. Победителей и Лауреатов определяло детское жюри.

«Трудно кого-то выбрать, если все фильмы такие классные, - говорит председатель жюри, девятиклассница Анастасия Редько - Но все же мы выбирали картины с умными сюжетами, такие, которые помагают решать жизненные вопросы, проповедующие доброту».

«Спасибо организаторам. Вы знакомите украинских детей с шедеврами мирового киноисскуства» – так Эммануэль Фосийон, аташе Французского культурного центра, начала свое выступление на церемонии закрытия Фестиваля.

Советник по культуре Посольства Российской Федерации Наталья Батова выразила надежду, что у Фестиваля «Крылья»  большое будущее: «Приятно, что в Вашей программе участвуют Российские фильмы. Российские режисеры обязательно узнают о Вашем Фестивале и будут в нем участвовать и в дальнейшем» - заявила она.

«Фестиваль удался. За пять дней киевляне, и гости столицы посмотрели 10 фильмов.

Такого наплыва детей тут давно не было»,  – говорит Заместитель директора ЦКИ «СБУ» Екатерина Шамрилова.

«Крылья» назвали победителей.

Теперь о наградах. Детское жюри Фестиваля назвало номинантов:

- Самый добрый фильм Фестиваля – «Маленьке життя», режиссер Александр Жовна, Украина

Активное изображение  Активное изображение

- Лучшая детская роль (мальчик) – Стефан Лазаревич, фильм «Аги и Эмма», Сербия

Активное изображение  Текущая картинка

- Лучшая детская роль (девочка) – Вероника Лысакова, фильм «Сезон открытий», Россия

Активное изображение  Активное изображение

- Лучший сценарий – Филипп де Брокка, фильм «Змея в кулаке», Франция

Активное изображение  Активное изображение

- Лучший детский фильм Фестиваля – «Прикольна казка», режиссер Роман Ширман, Украина

Активное изображение Активное изображение

- Лучший фильм Фестиваля – «Наследники», режиссер Константин Одегов, Россия

Активное изображение  Активное изображение 

Оргкомитет Фестиваля (Агентство «Артмедиа») благодарит за помощь в проведении Фестиваля Министерство Культуры и туризма Украины, Министерство Культуры России, Посольство Российской Федерации в Украине, Французский Культурный центр,  Посольство Республики Сербия в Украине, Сербский киноцентр, Святошинскую районную в городе Киеве администрацию и Заместителя Председателя администрации госпожу Наталью Пазенко. А также Юрия Лескова, Начальника управления по делам семьи и молодежи Святошинской РГАПрограма Фестивалю "Крила 2009"

Фільми для дітей та юнацтва надані посольствами Франції, Сербії, Росії та Міністерством культури і туризму України

Назва фільму та країна-виробник

Короткий сюжет фільму

«Паперовий принц»

Сербія

(мелодрама, пригоди)

Восьмирічна Юля залишається одна в будинку й впускає у квартиру підозрілого безробітного художника Миколу, який хоче украсти із квартири дорогу картину й коштовності. Дівчинці вдається перешкодити невдачливому злодієві. Вони стають друзями. У знак примирення й дружби Юля дарує Миколі мамині сережки й татків закордонний паспорт…

«Агі і Емма»

Сербія

(мелодрама)

Зворушлива історія про дев'ятирічного хлопчика із сучасної родини, в  якій батьки зайняті тільки роботою, а дитина надана сама собі. Його життя зміниться після знайомства з однією незвичайною літньою дамою…

«Скелелазка та останній із сьомої колиски»

Росія

(пригоди, фантастика)

  «Колиска носіїв» зниклої цивілізації випадково потрапляє до звичайної російської дівчини Олени Овчинникової, перекладачки й скелелазки…Коли носій виявляється в її руках, Олена виявляє себе в центрі лиховісної змови.

«Спадкоємці»

Росія

(пригоди,

фільм присвячений проблемам духовності)

Залишений без батьківського нагляду. хлопчик Тимофій змушений заробляти на продажі краденого. Його постачальник, злодій Мишко, один раз передає йому стародавній ґудзик, і не просто ґудзик, а ґудзик з Іпатіївського будинку, з мундира вбитого цесаревича Олексія. І цей ґудзик виявляється для Тимофія Спадщиною, що його рятує...

«У»

Франція

повнометражний мультфільм

(пригоди)

Мона — принцеса, долі якої не позаздрила б жодна маленька дівчинка. Після зникнення її батьків, вона живе в замку із двома огидними й лиховісними персонажами: Монсеньйором і Гуммі. Один раз звуки її плачучу змусили з'явитися єдинорога, на ім’я У, що сказав принцесі, що він з'явився, щоб заспокоювати й захищати її, якщо знадобиться.
У стає другом Мони, її молодшим і старшим братом, другом, якому принцеса довіряє всі свої таємниці, вони стають нерозлучні…І життя принцеси поліпшується…

«Змія в кулаці»

Франція

(трагікомедія)

Двоє маленьких братів щасливо живуть разом з улюбленою бабусею у фамільному маєтку в Бретані. Але райське безтурботне життя раптово закінчується: бабуся зненацька вмирає, і з Індокитаю додому повертаються батьки. Виявляється, деспотична й владна мати зовсім не палає любов'ю до своїх синів. Життя дітей перетворюється в цілковитий кошмар, але хлопчики готові дати відсіч……

«Прикольна Казка»

Україна

музичний фільм-казка

(пригоди)

Головна ідея фільму: любити ближнього, та й не тільки ближнього - набагато приємніше, благородніше і навіть просто корисніше, ніж ненавидіти. І ще: замість того, щоб нарікати на долю, потрібно щось робити самому - своїми руками, головою і серцем будувати власне щастя.

«Сезон відкриттів»

Україна

(пригоди)

Забавна історія про захований скарб і пригоди дорослих і дітей, які займаються його пошуками. Скарб був заритий німцями при відступі під час Другої світової війни. Тепер же за скарбом полюють зловмисники, але їм не так те просто впоратися з допитливим хлопчиськом і його подругою.

«Аврора»

Україна

(мелодрама)

Фільм присвячений темі Чорнобильської трагедії і розповідає історію вихованки дитячого будинку - маленької дівчинки на ім’я Аврора, що стала жертвою аварії на Чорнобильській АЕС.

«Маленьке життя»

Україна

(мелодрама)

Фільм розповідає про світлі, незатьмарені дитячі душі, які здатні на самопожертву задля того, аби врятувати життя ближнього. Оповідаючи про схимницьке життя в православному монастирі, про чистоту прагнень і високі вчинки, про нетлінність добра і силу віри, фільм має облагородити серця живі і розбудити сплячі. Надто ж в обставинах суворої дійсності

 

 
« Пред.

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости