Другий Фестиваль сучасного кіно Данії 2012р. "DANISH TRIUMF" Печать E-mail

22 лютого - 26 лютого 2012 року

Текущая картинка

Другий Фестиваль сучасного кіно Данії .

«DANISH TRIUMF. Кращі фільми сучасної Данії».

Організатори Фестивалю - Подюсерська агенція "Артмедіа", Посольство Данії в Україні за підтримки Данського інституту кіно. Головний партнер Фестивалю - Компанія "Квадріга".

Протягом п’яти фестивальних днів столичні кіно гурмани мали змогу насолоджуватись найяскравішими роботами данських кінематографістів. З нагоди головування Данії в ЄС програма була складена лише з фільмів-переможців найпрестижніших МКФ. 

На церемонії відкриття Фестивалю Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Данії в Україні пан Мікаель Борг-Хансен відмітив, що проведення Другого кінофоруму Данії свідчить про започаткування традиції та виразив впевненість, що у Фестивалів Сучасного кіно Данії є майбутнє, отож Посольство і надалі сприятиме їх проведенню.

Тетяна Янковська, представник Компанії «Квадріга», відзначила, що Фестиваль став важливою подією у культурному житті України та Данії, що свідчить про розвиток культурних відносин між країнами.

Приємно зауважити: крім постійних медіа партнерів проекту: журналів What’s On, «Кінодайджест», газет «Ізвєстія в Україні», AVISO, фестиваль висвітлювали і інші популярні ЗМІ, що свідчить про зростання суспільної зацікавленості в проведенні  фестивалів сучасного кіно Данії.

 

ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛЮ "DANISH TRIUMF. КРАЩІ ФІЛЬМИ СУЧАСНОЇ ДАНІЇ" 

АНТИХРИСТ 

Драма, містика, 110 хв., Данія, 2009р. 

Режисер: Ларс Фон Трієр

У ролях: Віллем Дефо, Шарлотта Генсбур, Сторм Акеке Сальстрем 

Сюжет: Втративши дитину з власної вини, пара їде з міста в загадкове місце Едем. Чоловік психоаналітик вирішує вивести дружину з тривалої депресії і пропонує їй зустрітися зі страхом. Дівчину переслідують жахливі видіння. Герої фільму дуже скоро стають заручниками Едему, занурюються у світ дивних символів, їхнє життя пронизує безумство і насильство. 

 

Текущая картинка

Текущая картинка 


СУБМАРИНО

Драма, 110 хв., Данія, Швеція, 2010р. 

Режисер: Томас Вінтерберг

У ролях: Якоб Седергрен, Петер Плаугборг, Густав Фішер Кьерулфф, Патриція Шуманн, Хелен Рейнгорд Ньюманн, Мортен Роуз 

Сюжет: У центрі сюжету доля двох братів з неблагополучної сім'ї. Вийшовши із в'язниці, 30-річний Нік топить важкі спогади в алкоголі і змагається із самотністю в тренажерній залі. Озлобленості йому додає відсутність взаєморозуміння зі своїм братом-наркоманом, який ось-ось позбудеться прав опіки над шестирічним сином Мартіном... Тільки пробачивши собі помилки далекого минулого, він зможе віднайти надію ...  

Текущая картинка                Текущая картинка


 

ВАЛЬГАЛЛА: САГА ПРО ВІКІНГА    

Притча, драма, 93 хв., Данія, Великобританія, 2009р. 

Режисер: Ніколас Віндінг Рефн

У ролях: Мадс Міккельсен, Гарі Льюіс, Джемі Сівз, Івен Стюарт, Олександр Мортон, Каллум Мітчел, Ендрю Фленеган, Дуглас Расселл Сюжет: Ера становлення християнства. Головний герой картини відправляється з християнами на війну за Святу Землю. Але доля приводить героїв зовсім в інше місце. Після проходження всіх кіл пекла і принад раю, що виявився пеклом, стає зрозуміло, хто є хто.

Текущая картинка

                          Текущая картинка


ПОМСТА

Драма, трилер, 120 хв., Данія, Швеція, 2010р.

Режисер: Сюзанна Бір

У ролях: Мікаел Персбрандт, Трін Дюрхольм, Ульріх Томсен, Маркус Рюгорд, Вілльям Йенко Нільсен, Уіл Джонсон

Сюжет: Сорокарічний Антон повертається в рідну Данію після тривалої роботи в африканському таборі для біженців. Довгі роки серед чужого горя навчили чоловіка не відповідати насильством на насильство. Навіть коли місцевий автомеханік б'є Антона, той стримує гнів. Здається, що конфлікт вичерпано, та його син Еліас разом зі своїм другом Крістіаном вирішують помститися за батька.

Текущая картинка          Текущая картинка 

РОДИНА РЕЙНВАЛЬД                    

Драма, 103 хв., Данія, 2010р. 

Режисер: Пернілле Фішер Крістенсен

У ролях: Еспер Крістенсен, Лені Марія Крістенсен, Йохан Філіп Асбек, Ганні Луїзі Хассінг, Ліні Крусе

Сюжет: Талановита Дітте - надія нового покоління відомої на всю Данію сім'ї потомствених пекарів Рейнвальд. Також молода жінка володіє успішною галереєю і має блискучу перспективну роботу в Нью-Йорку. Раптова хвороба глави сім'ї Ріхарда Рейнвальда вносить сум'яття в звичний устрій життя дружної родини та ставить перед Дітте дилему: залишитися в Данії і очолити справу трьох поколінь, або почати нове життя в далекій Америці?   

Текущая картинка                                Текущая картинка


БЕНКЕТ БАБЕТТИ      

Драма, мелодрама, 103 хв., Данія, 1987р. 

У ролях: Стефані Одран, Біргітте Федерспіль, Боділ Кшер, Ярл Кулле, Жан-Філіп Лафон, Аста Еспер Хаген Андерсен

Сюжет: Бабетта, талановитий кухар, була змушена кинути все і втекти з Парижа, охопленого революцією. Жінка потрапляє до бідного рибацького села, в дім двох старих дів-пуританок. Леді вважають за гріх будь-яку їжу, крім вівсянки. Одного разу, вигравши велику суму в лотерею, Бабетта влаштовує на них справжній бенкет у найкращих французьких традиціях. За мотивами твору Ісака Дінесена (Карен Бліксен). 

Текущая картинка           Текущая картинка   


 
 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости