3-й МКФ "Крила" - Дні кіно Данії Печать E-mail

17 квітня - 23 квітня 2012 року

Текущая картинка

. 

У Києві, в рамках Третього Міжнародного Фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила», в Кінотеатрі «Кінопанорама» пройшов Фестиваль "Дні кіно Данії". "DANISH TRIUMF. Кращі фільми сучасної Данії".

В першій половині 2012 року Данія головує в ЄС. У зв’язку з цим участь у Фестивалі беруть кращі фільми сучасної Данії, що мають найвагоміші нагороди на міжнародних кінофестивалях.

Юні глядачі із задоволенням переглянули сучасні роботи талановитих данських режисерів.Схвальні відгуки про якісне кіно миттю заполонили столичні школи.Тому і не дивно, що більшість сеансів супроводжувалась аншлагами.

Оргкомітет МКФ «Крила» вдячний за сприяння в організації Днів кіно Данії Головному управлінню освіти та науки м. Києва, колективу кінотеатру «Кінопанорама», Управлінням освіти Солом’янського, Дніпровського, Оболонського, Печерського районів столиці, адміністраціям Скандинавської та 315 гімназій, 157 ліцею та ліцею «Голосіївський».

На відкриття Днів данського кіно завітали співробітники посольства Данії в Україні Василь Заліщук  та Філіп Святченко. Вони поспілкувались з юними глядачами, розповіли про Данію та висловили подяку від Посольства київським школярам та їх вчителям за увагу до сучасного кіно Данії.

Відкрився Фестиваль картиною «Карла і Йонас» режисера Шарлоти Сакс Боструп (продовження фільму «Карла і Катрін»), на яку постійні відвідувачі Фестивалю «Крила» чекали цілий рік. Фільм сподобався. Після його перегляду юні глядачі нагородили організаторів фестивалю, Посольство Данії, режисера фільму гучними оплесками.

Картини «Як приручити ведмедя» Есбена Тофт Якобсена та «Боєць» Наташи Артю, що брали участь у фестивалі також отримали схвальні відгуки юних кіно гурманів.

Прощаючись з цьогорічним фестивалем, глядачі висловлювали надію та побажання щодо продовження традиції проведення Днів кіно Данії в рамках міжнародного фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила».


 
 
Фільми фестивалю 

Назва фільму 

Вік глядачів

Короткий сюжет фільму

«Як приручити ведмедя»   

2011р, 73хв., Данія
 

мультфільм , пригоди 

8-12 років

Сюжет: Джонатану 11 років. Кожні літні канікули він проводить у дідуся, який живе на краю дрімучого лісу. Цього року компанію йому складе молодша сестра Софія. За цією непосидою так складно встежити! Але одного разу сестричку викрадає гігантський 1000-річний ведмідь. Джонатан відправляється в саме серце лісу, і хоча у нього самого душа йде в п'яти, хлопчик має намір вирвати Софію з ведмежих лап. А може, в зеленій гущавині є хтось страшніший клишоногого велетня?

Головні нагороди: «Robert Festival 2012» - Номінація на Кращий дитячий фільм 

«Карла і Йонас»   

 2010р., 84 хв., Данія 

детектив, мелодрама

12-15 років

Сюжет: Після літніх канікул, під час яких Карла познайомилася з Йонасом, дівчинка тільки й може думати, що про нього. Адже Йонас - перший хлопчик, який поцілував її. За порадою своєї подруги Карла наважується подзвонити йому,  і Йонас запрошує дівчинку на свій день народження. Хлопець живе в невеликому центрі для дітей, які залишилися без піклування батьків. Він дуже сумує без матері, про яку майже нічого не знає. Тоді Карла вирішує допомогти знайти Йонасу його справжню маму… 

Головні нагороди: «Robert Festival 2011» - Номінація на Кращий дитячий фільм  

«Боєць»   

2007р., 100 хв., Данія 

бойовик 

14-17 років

Сюжет: Айша - пристрасна прихильниця Кунг-фу. Її батьки, переселенці з Туреччини, дуже сподіваються, що дочка буде добре навчатися, отримає високі бали і зможе вступити до військово-медичної академії ... 

Головні нагороди:  «Sitges - Catalonian International Film Festival 2008» – Номінація на Кращий фільм, Семра Туран – Краща актриса

.
.
.
.
 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости