"Дні кіно Нідерландів" в рамках Четвертого МКФ "Крила" Печать E-mail

19 - 23 листопада 2012 року

Текущая картинка

. 

В рамках Четвертого Міжнародного Фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні в Кінотеатрі «Кінопанорама» пройшов Фестиваль "Дні кіно Нідерландів".

В світі не так багато якісного дитячого кіно. Королівство Нідерланди складає приємний виняток. Вже втретє Фестиваль «Крила» показувв чудові фільми з цієї країни. Юні глядачі із задоволенням переглянули сучасні роботи талановитих режисерів із Нідерландів. Схвальні відгуки про якісне кіно миттю заполонили столичні школи.Тому і не дивно, що більшість сеансів супроводжувалась аншлагами.

Оргкомітет МКФ «Крила» вдячний за сприяння в організації Днів кіно Нідерландів Головному управлінню освіти та науки м. Києва, колективу кінотеатру «Кінопанорама», Управлінням освіти Солом’янського, Дніпровського, Оболонського, Печерського районів столиці, адміністраціям Скандинавської та 315-ї гімназій, адміністраціям гімназії «Либідь», 104-ї  спеціалізованої школи, 238-ї, 248-ї, 303-ї, 306-ї шкіл Деснянського району м. Києва.

Відкрився Фестиваль картиною «Фуксія – маленька відьма» режисера Йохана Нійєнхейса. Вже втретє на Фестивалі «Крила» юні глядачі переглядають чудові картини цього майстра. А цьогоріч  Йохан Нійєнхейс зробив подвійний подарунок школярам: його чудова романтична історія «Бенні Стаут» також увійшла до фестивальної програми. Добрі фільми про збереження природи, любов до ближнього, взаємоповагу у сімї  дітлахи зустрічали схвальними репліками та оплесками.

Режисер Стівен Де Йонг - також постійний учасник Фестивалю «Крила». Старшокласники дивились його новий детектив «Пес Снуфф та привид в замку». Захоплююча картина про Снуффа, мудрого та розважливого пса, який допоміг викрити банду контрабандистів, нікого не залишила байдужими. Учні довго сперечались про талант вівчарки Снуффа, чи то гарну дресуру дресирувальника.

Про наближення Нового року нагадав фільм Йорама Люрсена «Фокус». У Різдво мрії збуваються, а якщо прикласти чимало зусиль, то можливо все. Юний герой фільму стає вправним ілюзіоністом, та ще і забезпечує роботою свого безробітного батька.

Отож, треті Дні кіно Нідерландів проходили з аншлагами, радісним сміхом, гарячим обговорюванням сюжетних ліній – загалом так, як і прагнули організатори, за що велика подяка Посольству Королівства Нідерландів в Україні та талановитим режисерам.


Фільми Фестивалю «Дні кіно Нідерландів» в рамках Четвертого МКФ "Крила"

«Бенні Стаут»     Рекомендований вік глядачів: 7 – 11 років

Bennie Stout

2011р., Нідерланди, 75 хв.

Жанр: пригоди

Режисер: Йохан Нійєнхейс

У ролях: Коен Доббелаер, Ханна Вербум, Бас Кейзер, Бьянка Крійгсмен, Ірен Моорс, Уилберт Гиске, Марджин Беккенк, Фебе Бакема, Пліен ван Беннеком, Мерел Бут, Джуліан Рас

Сюжет: Всі діти з нетерпінням чекають святкування Різдва. Сінт-Ніколас (голландський Дід Мороз) везе для них подарунки з Іспанії. Бенні Стаут, безстрашний і пустотливий хлопчик, мріє отримати у подарунок блискучий новий автомобіль з педаллю, який він бачив у вітрині іграшкового магазину. Але більше за все на світі він хоче, щоб його батько, який поїхав на заробітки до Іспанії, повернувся додому, і вся родина відсвяткувала Різдво разом… Це виявляється більш складним, ніж він думав, і Бенні планує потрапити в мішок для неслухняних хлопчиків, подарунки яких мають відправити назад, до Іспанії. Він таємно пише своє ім'я до Великої книги Різдва…

Текущая картинка Текущая картинка Текущая картинка

 

 «Фуксія – маленька відьма»     Рекомендований вік глядачів: 7 – 9 років

Foeksia de miniheks

2010р., Нідерланди, 80 хв.

Жанр: фентезі, пригоди

Режисер: Йохан Нійєнхейс

У ролях: Марсель Хенсема, Рашель Вердел, Аннет Малербе, Поргі Франссен, Валері Пос…

Сюжет: Маленька відьма Фуксія хоче навчитися творити дива. Як і її прийомний батько, вона відвідує школу відьом. Там Фуксія вчиться чаклунству і вмінню літати на мітлі. Але її магія часто дає несподівані результати. Це не зупиняє маленьку чаклунку - їй дуже цікавий світ людей, в якому вона знайомиться з хлопчиком Томмі ...

Текущая картинка Текущая картинка Текущая картинка

 

«Пес Снуфф та привид у замку»     Рекомендований вік глядачів: 11 – 15 років

Snuf de hond en het spookslot

2010р., Нідерланди, 80 хв.

Жанр: пригоди

Режисер: Стівен Де Йонг, Ервін Ван Ден Ешоф

У ролях: Юдвер Босма, Жозі Доок, Пім Весселс, Барт Де Фріз, Мішель Де Йонг…

Сюжет: Том і Міріам разом із псом Снуффом відпочивають у дядька на фермі. Поруч із фермою знаходиться замок з привидами. Легенда розповідає, що в середні віки лицар Бертрам закохався в леді Аду, яка в свою чергу була закохана в іншого. Згідно тогочасним традиціям, лицар Бертрам вирішив помститисяЗ тих пір привиди блукають у лісі та навколо замку. Тим часом детективи розшукують банду контрабандистів у навколишніх лісах. Том і Снуфф знаходять слід, який веде до потаємного ходу…

Текущая картинка Текущая картинка Текущая картинка

 

«Фокус»     Рекомендований вік глядачів: 10 – 14 років

Snuf de hond en het spookslot

2010р., Нідерланди, 83 хв.

Жанр: пригоди

Режисер: Йорам Люрсен

У ролях: Тео Маасен, Ден Шурманс, Чантал Джанзен, Марго Рос…

Сюжет: Бен разом зі своїм батьком захоплюються фокусами і магією та гастролюють з атракціоном «Чарівне шоу». Одного разу під час виконання циркового трюку подруга хлопчика Сільвія зникає. Всі кинулись на її пошуки, звинувачуючи невдалу магію.  Але Бен спробує провести відмінності між ілюзією і реальністю.

 Текущая картинка Текущая картинка Текущая картинка

 

 

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости