5-й МКФ "Крила" - "Дні Скандинавського кіно" Печать E-mail

15 - 22 квітня 2013 року

Текущая картинка

В рамках 5-го МКФ для дітей та юнацтва "Крила" пройшов Фестиваль "Дні скандинавського кіно".

В рамках фестивалю були показані фільми "Супергерой Плодді" (режиссер Расмус А. Сівертсен) виробництва Норвегії та фільм "Льодяний дракон" (режиссер Мартін Хьогдаль) виробництва Швеції.


Фільми Фестивалю «Дні Скандинавського кіно»  

 

«Супергерой Плодді»    

2010р., 73 хв., Норвегія
Жанр: анімаційний, пригоди

Режисер: Расмус А. Сівертсен

У ролях: Роберт Столтенберг, Пернилла Серенсен, Гард Б. Эйдсвольд

Сюжет: Плодді - дуже розумний поліцейський автомобіль. Він вміє не лише їздити без водія, але і розмовляти! Одного разу страшна буря обриває дроти, залишаючи місто без електрики. Відважний Плодді береться протягнути новий кабель через гори. Але коли робота майже завершена, Плодді стосується розірваного електричного кабелю і отримує потужний удар струмом! Всі думають, що наш герой виведений з ладу, і справу не буде закінчено, але відбувається диво - Плодді стає електричної машиною і знову готовий до подвигів!

 

«Льодяний Дракон»    

2012р., 80 хв., Швеція
Жанр:
пригоди, драма, мелодрама

Режисер: Мартін Хьогдаль
У ролях: Філіп Олсон, Фелін Андерсен, Елізабет Йохансон, Маллін Ларсон 

Сюжет: Мік живе в столиці Швеції Стокгольмі. Йому одинадцять років, його батько музикант, який зловживає алкоголем. Міка постійно переслідують інспектори соціальної служби, які з маніакальною завзятістю намагаються прилаштувати його в чергову «чудову» сім'ю. Одного разу, знайшовши новий будинок і друзів в далекому містечку на півночі Швеції, Мік вже не хоче з ними розлучатися

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости