5-й МКФ "Крила" - "Дні кіно Данії" Печать E-mail

21 - 25 лютого 2013 року

Текущая картинка

В рамках 5-го МКФ для дітей та юнацтва "Крила" пройшов Фестиваль "Дні кіно Данії".

В рамках фестивалю були показані фільми "Цирк! Цирк! Цирк!" (режиссер Пітер Додд) та "Викрадений" (режиссер Віббеке Мауссі).


Фільми Фестивалю «Дні кіно Данії»  

«Цирк! Цирк! Цирк!»    

Данія, 2011р., 80 хв.

Режисер:  Пітер Додд

У ролях:  Ніколай Лі Каас, Туре Ліндхардт, Ніколай Копернікус

Сюжет: У маленьке місто, в якому живе Віктор та його пес Хрящик, приїжджає цирк. Директор цирку пропонує всім бажаючим виступити зі своєю програмою, і мешканці міста починають готуватися. Готуються і Віктор з Хрящиком. Місцевий хуліган Фредді, на прізвисько Жаба, стурбований тим, що відбувається: раніше в центрі уваги міста був він і його витівки, а тепер ніхто не звертає на нього ніякої уваги! Фредді вирішує викрасти Хрящика і виступити на арені.  Віктора та його друзів Якоба та Клер чекають справжні пригоди!

Текущая картинка   Текущая картинка

«Викрадений»    

Данія,  2010р., 90 хв.

Режисер:  Віббеке Мауссі

Головні ролі:  Конні Нільсен, Сімон Ларсен, Амос О=діамбо …

Сюжет: Сімон – темношкірий данець - навчається в футбольній школі Копенгагену. Його маму відправляють у відрядження до Кенії і Сімон, вмовляє її взяти його із собою. В Кенії, де тільки встановлюється демократичне суспільство і панує розквіт злочинності, на Сімона та його родину очікують несподівані випробування.

Текущая картинка   Текущая картинка

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

з 1 червня 2017 року

Спецпроект "Кіно на десерт"

Текущая картинка

Спецпроект "КІНО НА ДЕСЕРТ" - це збірка легких, розважальних фільмів - комедій, мелодрам, пригод, легкої еротики... Вже четвертий рік поспіль ми пропонуємо своїм глядачам цей незвичайний проект. Як вишукана страва,що подається під час обіду останньою, "КІНО НА ДЕСЕРТ" може стати влітку чудовим закінченням Вашого трудового чи вихідного дня.

Фестиваль буде проходити в кінотеатрах «Київ» і «Жовтень» міста Києва.

Подробнее...
 
Курсы валют Курсы валют

Новости