5-й МКФ "Крила" - "Дні кіно Данії" Печать E-mail

21 - 25 лютого 2013 року

Текущая картинка

В рамках 5-го МКФ для дітей та юнацтва "Крила" пройшов Фестиваль "Дні кіно Данії".

В рамках фестивалю були показані фільми "Цирк! Цирк! Цирк!" (режиссер Пітер Додд) та "Викрадений" (режиссер Віббеке Мауссі).


Фільми Фестивалю «Дні кіно Данії»  

«Цирк! Цирк! Цирк!»    

Данія, 2011р., 80 хв.

Режисер:  Пітер Додд

У ролях:  Ніколай Лі Каас, Туре Ліндхардт, Ніколай Копернікус

Сюжет: У маленьке місто, в якому живе Віктор та його пес Хрящик, приїжджає цирк. Директор цирку пропонує всім бажаючим виступити зі своєю програмою, і мешканці міста починають готуватися. Готуються і Віктор з Хрящиком. Місцевий хуліган Фредді, на прізвисько Жаба, стурбований тим, що відбувається: раніше в центрі уваги міста був він і його витівки, а тепер ніхто не звертає на нього ніякої уваги! Фредді вирішує викрасти Хрящика і виступити на арені.  Віктора та його друзів Якоба та Клер чекають справжні пригоди!

Текущая картинка   Текущая картинка

«Викрадений»    

Данія,  2010р., 90 хв.

Режисер:  Віббеке Мауссі

Головні ролі:  Конні Нільсен, Сімон Ларсен, Амос О=діамбо …

Сюжет: Сімон – темношкірий данець - навчається в футбольній школі Копенгагену. Його маму відправляють у відрядження до Кенії і Сімон, вмовляє її взяти його із собою. В Кенії, де тільки встановлюється демократичне суспільство і панує розквіт злочинності, на Сімона та його родину очікують несподівані випробування.

Текущая картинка   Текущая картинка

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

з 15 лютого 2018 року

Фестиваль «КОРОТКИЙ МЕТР ІЗ іРЛАНДІЇ»  

Текущая картинка

В програму фестивалю увійшли 10 різножанрових фільмів виробництва Ірландії, більшість із яких мають нагороди найпрестижніших Міжнародних кінофестивалів. Фільми озвучено українською мовою. Загальна тривалість програми 72 хв.

Подробнее...
 
Курсы валют Курсы валют

Новости