«Дні кіно Фінляндії» в рамках 6-го МКФ «Крила» Печать E-mail

7-12 грудня 2013 року

Текущая картинка

"Подарунок від Санти" до новорічних свят підготували для київських школярів Посольство Фінляндії в Україні та Компанія "Тіккуріла". В Києві в рамках проведення 6-го МКФ "Крила" пройшов фестиваль "Дні кіно Фінляндії".

Проведення Фестивалю приурочене святкуванню Дня незалежності Фінляндії (6 грудня). На фестивалі були показані кращі фільми країни для дітей та юнацтва, зняті за останні два роки - різножанрові повнометражні та анімаційні фільми. Відкриття Фестивалю відбулося 7-го грудня в Культурному центрі "Кінотеатр "Київ". Як і весь фестиваль "Крила", "Дні кіно Фінляндії" пройшли під гаслом "Пізнаємо Європу краще". Згідно слогану фестивалю - "Кращі фільми для всієї родини" - три фінських стрічки переглянули київські школярі разом з батьками.

На відкритті фестивалю виступив Перший секретар Посольства Фінляндії в Україні Анссі Куллберг.

 

 

 

 

Текущая картинка Текущая картинка

Текущая картинка Текущая картинка Текущая картинка

Текущая картинка Текущая картинка  Текущая картинка

 

Фільми фестивалю «Дні кіно Фінляндії» в рамках Шостого МКФ «Крила»

«СЕКРЕТНА МІСІЯ САНТИ», 2011

Фінляндія, 80 хв.

Фентезі, пригоди

Режисер: Антті Хайкала

 Головні ролі:   Юкка Нілунд,  Паула Вессала,  Кіті Кокконен,  Вееті Калліо

 Сюжет: Викрадено чарівний кристал Санта-Клауса. Магічний камінь дозволяв привітати з Різдвом всіх дітей у світі одночасно і тепер Санта не знає, як бути. Випадково до злочину став причетним юний Йотен… Зрозумівши свою помилку, хлопець намагається виправити ситуацію.

Текущая картинка

«ЕЛЛА І ДРУЗІ», 2012

Фінляндія, 77 хв.

Пригоди, комедія

Режисер: Танелі Мустонен

Головні ролі:   Памела Тола, Вілле Віртанен, Ееро Мілонофф, Армі Тойванен

Сюжет: Тривога!!! У містечку, де проживають Ела і її вірні друзі, хочуть закрити школу. Тут будуватимуть трек для Формули 1. Але учні з цим не погоджуються і стають на захист школи … Починається справжня боротьба з організаторами Формули1 та будівельниками, наповнена відчайдушними вчинками та кумедними пригодами…

Текущая картинка

«НІКО-2», 2012 

Фінляндія, 76 хв.

Пригоди, комедія

Режисер: Кари Юуусонен, Юрген Лердам

Сюжет: Нові пригоди веселого і відважного оленяти Ніко, що мріє, як і його легендарний батько, стати літаючим оленем в упряжці Санта-Клауса. Все починається напередодні Різдва. Разом зі своїми друзями: білкою Джуліусом, ласкою Вілмою і зведеним братиком Джонні, Ніко з нетерпінням чекає Санту. Але той знову потрапляє в неймовірну історію. Невже діти залишаться без подарунків?

Текущая картинка

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости