«Дні кіно Данії» в рамках 6-го МКФ «Крила» Печать E-mail

10-19 лютого 2014 року

Текущая картинка

Наприкінці лютого в столичних кінотеатрах пройшов третій етап Шостого МКФ «Крила» - «Дні кіно Данії». Завдячуючи Данському Інституту кіно та Посольству Королівства Данія в Україні фестиваль «Крила» вже п’ятий рік поспіль показує фільми для дітей та юнацтва данського виробництва.

Знаменно те, що фільми країни неодноразово отримували перемоги в номінаціях фестивалю, серед яких - два фільми були визнані як «Кращий фільм фестивалю»: фільм «Викрадений» режисера Вібекке Мауссі (5-й МКФ «Крила») та фільм «Карла і Йонас» режисера Шарлотти Сакс Боструп (4-й МКФ «Крила»).

Для організатора проекту Продюсерської агенції «Артмедіа» незмінною залишається мета проведення Данських Днів кіно - популяризація Данії в Україні та ознайомлення юних українських глядачів з кращими зразками європейського кіно.

Цього разу в рамках Днів кіно Данії юні глядачі переглянули дві стрічки данських кіно митців: фільм «Невдалі фото рідкісних птахів» режисера  Крістіана Дюекьєра та анімаційну стрічку «Розумник Марко» режисера Жана Рабека. Хочеться відзначити, що фільм «Невдалі фото рідкісних птахів» щиро вразив дитячу аудиторію. За рейтингом глядацького голосування картина стала претендентом на перемогу у категоріях фестивалю «Кращий фільм» та «Кращий фільм для підлітків».

Сюжет «Невдалих фото» торкається не тільки екологічної тематики - вивчення та охорони птахів, яких в природі стає все менше, але несе і морально-етичну направленість. Юним глядачам сподобався головний герой фільму, добрий та щирий хлопчик на ім’я Віктор, який прикладає чимало зусиль, щоб помирити своїх батьків та зберегти сім’ю. «Добро врятує світ» - саме такий слоган мав би бути у цієї картини. Фільм «Невдалі фото рідкісних птахів» також буде показаний на фестивалі «Дні сімейного кіно» в рамках Шостого МКФ «Крила».

Сподіваємося, що данський кінематограф для дітей та юнацтва і в подальшому дивуватиме юну глядацьку аудиторію України своїми чудовими фільмами.

 

ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛЮ "ДНІ КІНО ДАНІЇ" в рамках 6-го МКФ "Крила"

 

«Невдалі фото рідкісних птахів» 

Данія, 2012, 87 хв.

Мелодрама, пригоди

Текущая картинка

Режисер: Крістіан  Дюек'єр

Головні ролі: Олівер Метлінг Сондергаард,  Ларс Брігманн,  Єспер Асхольт,  Шарлотта Фітч…

Сюжет:  12-річний Віктор та його батько Джаспер обожнюють птахів. Вони збираються взяти участь у щорічному фото конкурсі, де потрібно знайти найрідкіснішу птицю. Віктор хоче виграти перший приз заради батька. У хлопця для цього з’являється реальний шанс, бо основний суперник Віктора Даніель зламав ногу. Але рішення суперника все ж взяти участь в змаганні, примушує Віктора піти на обман. Величезний скандал, що виник, закінчується неочікувано…

_________________________________________________________________________

 

«Розумник Марко»

Данія, 2012, 75 хв.

Мультфільм, пригоди

Текущая картинка

Режисер: Жан Рабек

Головні ролі:   Мілле Лефельдт, Токе Бьярке, Джесс Інгерслев, Руне Толсгаард…

Сюжет:  Марко Макако - мила мавпочка, що працює пляжним охоронцем на тропічному острові, вірою і правдою служачи своєму Президенту. Він мріє розкрити серйозний злочин. Кожного разу Марко підіймає галас в кумедних ситуаціях, наражаючи себе на глузування. Але одного разу йому вдалося вступити у двобій із справжнім злочинцем… Хто ж переміг у цій сутичці?!

_________________________________________________________________________

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости