5-й фестиваль "Сучасне кіно Данії. Фільми для всієї родини" 2015 Печать E-mail

14-15 березня 2015 року

Текущая картинка

П’ятий Фестиваль «Сучасне кіно Данії. Фільми для всієї родини» пройшов в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» міста Києва.

Організаторами кінофоруму виступили Продюсерська агенція «Артмедіа» та Посольство Данії в Україні за підтримки данської компанії LIVATEK.

Особливістю цьогорічного фестивалю є його репертуар - всі фільми рекомендовані для сімейного перегляду та не мають вікових обмежень.

«Ми підбирали фільми таким чином саме тому, що вважаємо, що справжні сімейні цінності в цей складний для України час є одними із основних чинників подолання тієї соціальної кризи, що вирує в країні вже більше року», - повідомив один із організаторів проекту Юрій Черниш.

Тож, П'ятий фестиваль «Сучасне кіно Данії» пройшов під гаслом «Фільми для всієї родини».

 

На Відкритті фестивалю виступили:

- Каріна Мюлін – Консул Посольства Королівства Данія в Україні,

- Єспер Ліндходьд - Директор данської компанії LIVATEK,

 

 

ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛЮ «ДНІ КІНО ДАНІЇ» - 7-й МКФ «КРИЛА».

«Цирк! Цирк! Цирк!»

(Orla Frøsnapper)

Анімація, сімейний, 80 хв., Данія

Режисер:  Пітер Додд

В ролях:  Ніколай Лі Каас, Туре Ліндхардт, Ніколай Копернікус

Сюжет: У маленьке місто, в якому живе Віктор та його пес Хрящик, приїжджає цирк. Директор цирку пропонує всім бажаючим виступити зі своєю програмою, і мешканці міста починають готуватися. Готуються і Віктор з Хрящиком. Місцевий хуліган Фредді, на прізвисько Жаба, стурбований тим, що відбувається: раніше в центрі уваги міста був він і його витівки, а тепер ніхто не звертає на нього ніякої уваги! Фредді вирішує викрасти Хрящика і виступити на арені.  Віктора та його друзів Якоба та Клер чекають справжні пригоди!

Нагороди: Robert Festival (Данія) 2012 - Номінація - Кращий сімейний фільм

Текущая картинка Текущая картинка

………………………………………………………………………

«ЗА ТРИДЕВ'ЯТЬ ЗЕМЕЛЬ»

(Resan till Fjäderkungens Rike)

Анімація, пригоди, сімейний, 78 хв., Данія, Швеція

Режисер:  Есбен Тофт Якобсен      

В ролях:  Эдвин Рюдинг, Тува Новотны, Густаф Хаммарстен, Леннарт Якель, Сиселла Кайл, Лейф Андре

Сюжет: Плаваючи зі своїм батьком по морю, в пошуках безтурботних пригод і такого самого життя, зайченя Йохан почувався чудово. І несподівано все змінюється, залишившись якось раз один в човні, поки тато був на березі, хлопчик чує по радіо, що є шанс врятувати зниклу маму. Маленькому сміливцю належить пройти досить дорослі випробування, оскільки вона знаходиться далеко. Він відправляється в царство за далекими морями, звідки мало хто повертався і де править Король Пір'їн. І хлопчик вирішується на це випробування, яке під силу не кожному, зате виховає в ньому справжнього героя і змусить його побачити новий світ з дорослими рішеннями.

Нагороди: Берлінський кінофестиваль, 2014 - Номінація - Кришталевий ведмідь - Кращий фільм для юнацтва

Текущая картинка Текущая картинка

………………………………………………………………………

«НОСОРІГ ОТТО»

(Otto er et næsehorn)

Анімація, комедія, сімейний, 76 хв., Данія

Режисер:  Кеннет Кайнц   

В ролях: Ніколай Ааманд,  Ларс Брігманн , Кая Брюель , Аста Даніельссон , Хелле Доллеріс , Сес Егелінд , Міккел Брінш Хансен , Том Дженсен

Сюжет: В одному скандинавському містечку, в одному будинку, на останньому поверсі живе самий звичайний хлопчик Топпер Одного разу він знаходить чарівний олівець, і з'ясовує, що все, намальоване цим олівцем, оживає. Топпер кличе до себе свого

друга Вігго . Разом вони вирішують випробувати олівець, і Топпер малює на стіні кімнати носорога. Коли носоріг ожив, хлопцям додалося клопоту: чим його годувати і як вивести з дому? До того ж, не всі мешканці будинку раді такому сусідові…

Нагороди: Чикаго МКФ для дітей 2013 - Кращий фільм,

Robert Festival (Данія) 2014 - Номінація - Кращий сімейний фільм, краща комедія

Текущая картинка Текущая картинка

………………………………………………………………………

«КАРЛА І ЙОНАС»      

(Karla og Jonas)

Пригоди, мелодрама, 86 хв., Данія

Режисер: Шарлота Сакс Боструп

В ролях: Єлєна Арндт-Йєнсен, Джошуа Берман, Нанна Коппел, Ніколай Стовринг Хансен…

Сюжет: Після літніх канікул, під час яких Карла познайомилася з Йонасом, дівчинка тільки й може думати, що про нього. Адже Йонас - перший хлопчик, який поцілував її. За порадою своєї подруги Карла наважується подзвонити йому, і Йонас запрошує дівчинку на свій день народження. Хлопець живе в невеликому центрі для дітей, що залишилися без піклування батьків. Він дуже сумує без матері, про яку майже нічого не знає. Тоді Карла вирішує допомогти Йонасу знайти його справжню маму

Нагороди: Robert Festival 2011(Данія) - Номінація - Кращий сімейний фільм для дітей

Текущая картинка Текущая картинка Текущая картинка

 

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости