Фестиваль Європейського кіно в рамках 7-го МКФ "Крила" Печать E-mail

16-20 березня 2015 року

Текущая картинка

В рамках Сьомого Міжнародного Фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила» пройшов "ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО".

До Міжнародного дня сімї та днів Європи в Україні  7-й МКФ «Крила» показав фільми-переможці.

Цього року в номінаціях «Кращий фільм для дітей» та кращий фільм Фестивалю перемогли картини із Нідерландів - «Пім і Пом» та «Мій друг Кеєс».

Тож, не випадково покази відбулися за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Аташе з питань культури Посольства Анелус Вівейн особисто привітала юних глядачів Фестивалю та провела невеличкий майстер-клас з голландської мови.

На демонстрацію кращих європейських фільмів завітала Головний спеціаліст Департаменту освіти та науки м. Києва Валентина Гордієнко. Пані Валентина привела із собою ексклюзивних глядачів - переможців загальноміських конкурсів «Поетична весна» та «Фестиваль Європейських держав».


Загалом же фільми-переможці переглянули родини переселенців із східних областей України, вихованці столичних інтернатів, багатодітні сімї, шкільні активісти, відмінники навчання та усі бажаючі, хто встиг замовити безкоштовні запрошення.

Оргкомітет МКФ «Крила» дякує за підтримку проекту Посольству Нідерландів в Україні, Департаменту освіти та науки міста Києва, компанії «LIVATEK», кінотеатру «Кінопанорама» та запрошує на відкриття 8-го фестивалю - 19 вересня.

На Фестиваль  Європейського кіно завітали Аннелус Вівейн, аташе з культури посольства Нідерландів в Україні, та Валентина Гордієнко, представник Департаменту освіти міста Києва.

Текущая картинка  Текущая картинка

Текущая картинка  Текущая картинка  Аннелус Вівейн, аташе з культури посольства Нідерландів в Україні: - Посольство Нідерландів дякує всім глядачам за інтерес до сімейного кіно Нідерландів!

Текущая картинка Текущая картинка  Наймолодший наш глядач!

 

 

ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО.

КРАЩІ ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛЮ «КРИЛА» ДЛЯ УСІЄЇ РОДИНИ». 7-й МКФ «КРИЛА»

 

«МІЙ ДРУГ КЕЄС»      

(Karla og Jonas)

Комедія, пригоди, мелодрама, сімейний, 80 хв., Нідерланди

Режисер: Барбара Бредеро

В ролях: Хана Хекстра, Кеєс Дженнес, Віллем Воогд, Уітні Франкер, Фабіан Дженсен

Сюжет: В звичайний 6й - Б клас однієї із шкіл невеличкого містечка Нідерландів приходить вчитель-практикант Кеєс Брайн. Нелегко йому розпочинати кар’єру вчителя, але з допомогою своїх вихованців Кеєс все ж отримує право на постійну роботу.

Текущая картинка

………………………………………………………………………

«ПІМ ТА ПОМ»

Анімація, пригоди, сімейний, 70 хв., Нідерланди

Режисер:  Глорія Шмідт   

В ролях:  Вудс Міхельсен, Майк Де Йонг, Кеті Снайдер

Сюжет: Пім та Пом - кумедні кошенята та нерозлучні друзі. Коли до їх хазяйки приїздять племінниці та хочуть погратись з Пімом та Помом в невідомі котикам ігри - вони тікають від  дівчат.

Ось тут і розпочинаються справжні пригоди…

Текущая картинка

………………………………………………………………………

«НОСОРІГ ОТТО»

(Otto er et næsehorn)

Анімація, комедія, сімейний, 76 хв., Данія

Режисер:  Кеннет Кайнц   

В ролях: Ніколай Ааманд,  Ларс Брігманн , Кая Брюель , Аста Даніельссон , Хелле Доллеріс , Сес Егелінд , Міккел Брінш Хансен , Том Дженсен

Сюжет: В одному скандинавському містечку, в одному будинку, на останньому поверсі живе самий звичайний хлопчик Топпер Одного разу він знаходить чарівний олівець, і з'ясовує, що все, намальоване цим олівцем, оживає. Топпер кличе до себе свого

друга Вігго . Разом вони вирішують випробувати олівець, і Топпер малює на стіні кімнати носорога. Коли носоріг ожив, хлопцям додалося клопоту: чим його годувати і як вивести з дому? До того ж, не всі мешканці будинку раді такому сусідові…

Нагороди: Чикаго МКФ для дітей 2013 - Кращий фільм,

Robert Festival (Данія) 2014 - Номінація - Кращий сімейний фільм, краща комедія

Текущая картинка


 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости