Фестиваль "Короткий метр із Нідерландів" Печать E-mail

21-27 січня 2016 року

Текущая картинка

В Києві пройшов Перший фестиваль короткометражних фільмів виробництва Нідерландів.

Програма фестивалю "КОРОТКИЙ МЕТР ІЗ НІДЕРЛАНДІВ" складена із фільмів різних жанрів, художніх та анімаційних. Фестиваль відбувся за сприяння Посольства Нідерландів в Україні та Інституту кіно Нідерландів.

 

 

 

 

 


 

 

 

  

ПРОГРАМА 1    

 Текущая картинка

 «97%»

Драма / 08:00

Режиссер: Ben Brand 

Сюжет: Їдучи в метро, Берт отримує на свій телефон повідомлення, що дівчина його мрії знаходиться поблизу. 97% збіг! Тепер він тільки повинен знайти її, перш ніж поїзд дістанеться кінцевої. 

 

ЗАЛИШСЯ ЗІ МНОЮ 

Драма / 08:43

Режисер: Martijn de Jong 

Сюжет: Віллем на пенсії. Він намагається досконально вивчити домашню техніку до найменших дрібниць і навчити всім тонкощам свою дружину Джоанну. Вона, здається, не в захваті від захоплення чоловіка…  Або це тільки на перший погляд?

 

ШОФЕР 

Драма / 09:40

Режисер: Guido van Driel 

Сюжет: Шофер Роберт забирає хлопчика на шкільному подвір'ї. Вони проводять день разом, спілкуючись. На жаль, така можливість випадає не часто…

 

ЙОРКА 

Анімація / 08:00

Режисер: Michiel Wesselius

Сюжет: Життя продовжується, незважаючи ні на що, хоч вже не може бути таким, як колись. Головний герой фільму помирає, але його тінь не поспішає залишати близьких людей, зависаючи на кінці телефонного проводу чи на ігровому майданчику. Все це наштовхує на глибокі роздуми…

 

СУПЕР 

Анімація / 10:36

Режисер: Johan Klungel 

Сюжет: Головний герой губиться у спокусливому світі принадних упаковок. Коли його фантазія перетворюється на нічне страхіття, він відкриває новий світ за фасадом супермаркету.

 

OFF GROUND 

Драма / 12:30

Режисер: Boudewijn Koole

Сюжет: Поважна жінка та 12-річний хлопчик поєднані один з одним як ланки ланцюга. Вони змінюють позиції, не втрачаючи зв’язку один з одним. Дивна гра, розіграна матір’ю та її дитиною.  Химерне танго на одному подиху. Слабкі посмішки. Подих… Але настає момент, коли жінка неочікувано розводить руки…

 

ЧЕРВОНИЙ МЛИН    

Анімація / 05:00

Режисер: Esther Urlus 

Сюжет: У фільмі досліджують розвиток технік кінематографу. Глядач поринає у новий всесвіт форми та кольору, магія якого і справді здатна зачарувати.

 

ПОЗАДУ

Драма / 08:13

Режисер: Boudewijn Koole

Сюжет: Колись, давно, конфлікт із матір’ю сильно зіпсував героїні життя. З роками загоїлось тіло, але не душа. І от, коли мати повертається в свій колишній дім, у дівчини з’являється шанс поставити крапку у давній історії.

 

ФАЛЛІН ФЛОЙД      

Анімація / 08:51

Режисер: Albert ‘t Hooft & Paco Vink

Сюжет: Гумористична  драма. Флойд, якого залишила подруга, страждає від проблем. Поруч із ним з’являється маленький демон, який прагне занапастити його життя.  Флойд повинен пройти через важкі випробування, перш ніж почати усе спочатку.

 

ПРОГРАМА 2   

 Текущая картинка

СУПЕРМАРКЕТ MACNCHEESE

Анімація / 02:25

Режисер: Colorbleed Animation Studios

Сюжет: Біггі та Скінні влаштовуються на роботу у супермаркет, щоб заробити гроші на відпочинок. І коли їм пропонують швидкі гроші, погоджуються на аферу. Втім, герої швидко втрачають контроль над ситуацією.

 

БУДИНОК ПОНІ

Драма / 09:48

Режисер: Joost Reijmers

Сюжет: Еммі забороняють взяти її IPad на відпочинок, тож вона просить бабусю Кобу доглянути за конями, що живуть на комп’ютерній фермі. Завдання видається набагато важчим, ніж очікувала бабуся.

 

НАСЛАННЯ

Анімація / 04:00

Режисер: Janis Joy Epping, Diana van Houten 

Сюжет: Жук потрапляє в пастку, опиняючись під пісочним замком, який будують двоє дітей…  Змагаючись за володіння неочікуваним подарунком, діти перетворюються на монстрів… Незважена наполегливість може призвести до фатальних наслідків …

 

Я ЛЮБЛЮ ХУЛІГАНІВ

Анімація / 12:26

Режисер: Jan-Dirk Bouw 

Сюжет: Головний герой – затятий футбольний фанат. Хлопець не пропускає жодного матчу улюбленого клубу і частенько встрягає у вуличні бійки. Ніхто не здогадується, що у зухвалого хулігана є таємниця, а особисте щастя для нього довгі роки лишається недосяжним.

 

НЕБЕСНА ВИСОТА

Драма / 15:20

Режисер: Joost Reijmers

Сюжет: У драг-ділера Медса є красуня-дружина і маленький син. Але хлопець не поспішає зав’язувати з минулим – легкі гроші видаються занадто великою спокусою. Проте, однієї ночі з Медсом трапляється історія, яка повністю змінює його світ. 

 

ГРА У ГРІ 

Фантазія / 12:00

Режисер: Yasmijn Karhof 

Сюжет: У триптиху  ефектно візуалізовані найінтимніші моменти життя. Прості деталі заводять глядача у ефемерний світ, буквально просякнутий відчуттям поезії та краси.

 

КРІЗЬ ТЕБЕ

Анімація / 07:55

Режисер: Lucette Braune

Сюжет: Йдучи до магазину, дівчина відчуває взаємодію з різними людьми. Деякі з них хотіли б залишити свій слід, але це не завжди вдається.

 

БАТУТ

Анімація / 02:30

Режисер: Maarten Koopman

Сюжет: Екран - як батут, на якому пустують люди і тварини. Все здається невинною і дещо беззмістовною розвагою, доки події не приймають несподіваний поворот.

 

ЯКОСЬ НА ДЕРЕВІ

Драма / 14:56

Режисер: Marleen van der Werf

Сюжет: Філін обожнює дерева. Сидячи на своєму улюбленому дубі, дівчинка помічає справжні дива. Саме ті дива, які дорослі бачити просто не бажають, без жалю винищуючи дерева у лісі… Зібравшись силами, Філін вирішує допомогти природі протистояти людській жорстокості.

 

 
« Пред.   След. »

Ближайший проект

Курсы валют Курсы валют

Новости