Ігровий автомат Columbus

Якщо ви любите історію, то, напевно, знаєте про дослідника Христофора Колумба, який відкрив Америку в 1492 році на кораблі «Санта-Марія» у супроводі ста людей на «Ла Пінті» та «Ла Ніні», двох іспанських каравелах, які завершили легендарний караван колонізатора. Ми перенесемо вас у цю середньовічну пригоду, щоб відкрити Нове Світло у слоті Columbus, розробленому видавцем Novomatic. Якщо хочете перетнути океан і побачити прибуття колоністів на острови Багами, кидайте свої перші спіни в ігрові автомати в Україні й піднімайтеся на борт!

Особливості гри

Слот Columbus має 5 барабанів з 3 рядами та 9 редагованих ліній виплат, ставка на лінію може змінюватись від 1 до 1000 кредитів, що дозволяє гравцеві запустити спін вартістю від 0,03 до 1 500 гривень.

Середньовічний дух легко помітний завдяки типовій ігровій обстановці 15 століття, морським інструментам, старовинним рукописним листам та декору, що нагадує про епоху великих мандрівників. Кожен символ у грі дозволить гравцеві відкрити цікаві виграші, але саме компас, намисто, портрет Христофора Колумба та королеви Ізабелли забезпечать найкращі виграшні комбінації. Символ Columbus також є диким знаком, який може замінити будь-який інший у грі.

У цій грі, повній сюрпризів, гравець може у будь-який момент перетнути шлях одного або декількох скаттерів. 10 безкоштовних обертань будуть запущені завдяки складання 3 кораблів, побачених з різних кутів. Під час безкоштовних обертань ці самі кораблі замінюють інші символи у грі, якщо ви знайдете більше таких знаків, то отримаєте 10 додаткових фріспінів.

Режим гемблінгу та режим автоігри – ось дві опції, які завершують презентацію Columbus. Ми сподіваємося, що гра принесе вам задоволення і стане найкращою розвагою для любителів історії та слотів 777!