Ігровий автомат Fruit Cocktail

Фрукти та ще раз фрукти. Ні, це не екзотичний рай, а лише ігровий автомат Fruit Cocktail. Класичний слот  дозволяє не тільки насолодитися азартом, але й виграти чималі гроші в ігрових автоматах грати онлайн.

Інтерфейс

Fruit Cocktail – класичний фруктовий ігровий автомат. Солодкі плоди присутні лише на барабанах. Вільний простір виконаний у темно-сірому кольорі.

Сам барабан займає більшу частину екрана. Зверху та знизу є невеликі монітори, що вказують на всі ставки. Праворуч і ліворуч творці розташували панелі керування.

Символи

Знаки геймплею повністю відповідають тематиці софту. Тут на барабанах зустрічаються вишні, абрикоси, лимони, яблука, груші, кавуни, а також тропічний коктейль та символ із написом Fruit.

Окремо варто виділити спеціальні пропозиції – дикі, полуницю та інші.

Ставки та виплати

Автомат приємно вражає великим коефіцієнтом повернення – понад 96%. Дещо засмучують лінії виплат, а точніше – їхня кількість – всього дев’ять змінних. Якщо для вас цього замало, то спробуйте 777 ігрові автомати

Вартість спіна в автоматі Fruit Cocktail змінюється. Ціна за обертання коливається від 1 до 900 гривень.

Мінімальна сума виграшу визначається зібраними комбінаціями. У цьому сегменті можна отримати від двох до 5000 кредитів.

Однак це далеко не кінцевий результат. Додатково заробіток збільшують:

  1. Один бонусний раунд. З’являється у грі після здійснення певної кількості платних обертань. Полягає у вгадуванні карт.
  2. Спеціальні пропозиції. Їхня поява призводить до множення виграної суми від х2 до х100, отримання додаткових фріспінів, заміни символів на барабанах.
  3. Джекпот. Максимальна сума виграшу завжди незмінна – 675 тисяч гривень.