Ігровий автомат Garage

Онлайн-слот на автомобільну тематику перенесе вас у світ швидких автомобілів, наповнений запахом мастила та моторного масла. Як і інші гральні автомати Igrosoft, Garage також має пакет інноваційних опцій, включаючи інтуїтивно зрозумілий геймплей і 2 бонусні міні-гри. Ви можете грати в ігровий автомат Garage безкоштовно та протестувати його без додаткового ризику.

Класичні способи виграти в Garage

Безкоштовний слот Garage – це 5-барабанний геймплей з 9 лініями виплат, що розгортається в декораціях затишного сараю, де ви можете віртуально відчути всі переваги та недоліки життя звичайного водія. Він наповнений тематичними іконками, включаючи каністру з маслом, аптечку, вогнегасник та багато іншого – і все це на тлі мирно відпочиваючого водія-лихача з пляшкою пива та цигаркою у роті.

Фруктова машина платить ліворуч, тобто вам потрібно зібрати як мінімум 3 символи одного виду, які з’являються на сусідніх барабанах. Автомат являє собою відеослот, що швидко розвивається, тому вам не складе труднощів освоїти основні правила.

Garage – досить простий, щоб грати на реальні гроші на автоматах. Проте простота не завадила йому стати одним із найпопулярніших поки що від Igrosoft. І це не дивно, адже тут стільки цікавих здібностей! Спочатку ви можете вибрати кількість ліній для гри (від 1 до 9) та відповідний курс монет від 1 до 25. Ви завжди можете натиснути кнопку Help, щоб дізнатися більше про можливі виграшні комбінації.

Шанси на виграш

Ігровий автомат є гарним вибором як для новачків, так і досвідчених гравців. Різноманітність варіантів ставок, а також можливість скачати слот на ПК роблять його дуже зручним та доступним. Ви можете збільшити свої шанси, граючи з меншим номіналом монет, сподіваючись отримати вигоду від додаткових раундів.

Різноманітність унікальних бонусів

Якщо ви вирішите грати в автомат в режимі гри на реальні гроші, то маєте шанс скористатися набором унікальних, заохочувальних функцій, включаючи:

  1. Додатковий раунд Boxes. Зберіть не менше 3 бонусних значків, щоб запустити цей раунд, і ви побачите екран, заповнений 3 дерев’яними ящиками, верх яких трохи відкритий. Ваше завдання – відкрити ящики та зібрати відповідну суму за кожен предмет, який ви знайдете всередині них. Є додаткові бонуси за такі предмети, як пила, молоток та гайковий ключ. Гра закінчується, якщо ви змусите поліцейський знак вистрибнути із коробки.
  2. Бонусна гра «Замок» починається, якщо ви зберете три або більше зображень з навісним гаражним замком, які з’являться будь-де на екрані. У цьому раунді ви повинні відкрити п’ять замків на дверях. Щоб знайти ключ, слід вибрати один з двох ящиків. У разі вдалої спроби гра продовжується, а якщо вибрана скринька порожня, вона закінчується. Ви також можете використовувати суперключ, щоб відкрити будь-який замок на дверях, натиснувши на лінію 9. Після відкриття всіх замків двері відчиняться і з’явиться автомобіль із сумою Суперпризу, написаною на його номерному знаку.
  3. Ризик. Кожен приз може бути збільшений, якщо вам пощастить у цій інтерактивній міні-грі. Вона є різновидом класичної азартної гри, цього разу збагаченої множенням виграшу. Вам потрібно вибрати одну з чотирьох карт, що лежать обличчям вниз, і якщо вона виявиться сильнішою за карту дилера, яка вже відкрита, сума виграшу множиться на 2. Тоді з’являється ще одна можливість збільшити суму. Після першої поразки ризик-гра закінчується, але якщо в результаті у вас виявляться ті ж карти, що й у дилера, нічого не зміниться, і ви зможете продовжити гру.

Бонусні символи

Найприбутковіший символ на цьому ігровому автоматі – іконка Garage стилізована під капот автомобіля. Ви можете отримати 100, 500 або 5 000 монет, якщо вам вдасться зібрати 3, 4 або 5 таких значків на лінії, що оплачується. Найменш оплачуваним є зображення свічки запалювання, що дає лише 2, 3 або 10 значків. Інші високооплачувані значки, такі як каністра, можуть принести вам до 20 монет. Автоматичний вогнегасник з 200 і брелок з ключами можуть принести до 1000 монет, наприклад, якщо ви зберете 5 таких значків.

Мінімальні та максимальні ставки

Максимальний приз джекпоту досягає 5000 монет, і його можна отримати, якщо вдасться зібрати 5 призових іконок, які одночасно з’являються в будь-якому місці екрану. Крім того, ви можете поставити до 25 кредитів на лінію (або 225 монет), що робить ігровий процес привабливим як для випадкових, так і досвідчених гравців. Перед початком обертань можна встановити кількість активних оплачуваних ліній і визначити розмір ставки на кожну з них.