Ігровий автомат Gonzo's Quest

Netent переносить нас у 1541 рік на узбережжя Перу, щоб в ігрові автомати грати та відкрити історію Гонзо – маленького конкістадора, який шукає золото на території інків.

Особливості гри

Ця слот-гра заснована на історії про конкістадор Гонсало Піццаро і чутки про золото й дорогоцінні камені в місці під назвою Ель-Дорадо в Південній Америці. Допоможіть Гонзо відкрити імперію інків, і він підбадьорить вас у цій чудовій слот-грі.

Слот Gonzo’s Quest має 5 барабанів та 20 ліній виплат, ви можете легко вибрати свою ставку, змінюючи рівень від 1 до 5 та вартість монети, яка може бути встановлена від 0,01 до 0,50 кредитів, що дозволяє робити мінімальні ставки 0,20 та максимальні ставки 50.

У цьому ігровому автоматі з’явилися нові опції, такі як режим лавини, що рідкість в ігрових автоматах Вулкан. Вигравши спин, ви запустите цей режим. Під час бонусу виграшні символи зникають, щоб звільнити місце для нових знаків. Лавина іконок продовжується до тих пір, поки є виграші, і з кожною новою лавиною ваші виграші множаться дедалі більше.

У вас також є Free Falls, які можуть з’являтися на барабанах 1, 2 або 3. Отримайте 3 відомі символи Free Falls із золотою маскою інків, щоб запустити послідовність бонусів. Wild замінює решту знаків, його можна впізнати за знаком питання. Іншими символами у грі є маски інків різних кольорів, причому синя маска принесе до 2500 монет на спін.

Gonzo’s Quest – це справжній ігровий автомат з анімацією, атмосферою, що занурює у джунглі Амазонки. Ваш друг Гонзо взаємодіє в залежності від ваших обертань, що робить гру в казино ще більш цікавою. Якщо ви хочете побачити зануритися в пригоди Гонзо, не сумнівайтеся і спробуйте слот Gonzo’s Quest.