...

Ігровий автомат Gonzo's Quest

Netent переносить нас у 1541 рік на узбережжя Перу, щоб відкрити історію Гонзо – маленького конкістадора, який шукає золото на території інків.

Особливості гри

Ця слот-гра заснована на історії про конкістадор Гонсало Піццаро і чутки про золото й дорогоцінні камені в місці під назвою Ель-Дорадо в Південній Америці. Допоможіть Гонзо відкрити імперію інків, і він підбадьорить вас у цій чудовій слот-грі.

Слот Gonzo's Quest має 5 барабанів та 20 ліній виплат, ви можете легко вибрати свою ставку, змінюючи рівень від 1 до 5 та вартість монети, яка може бути встановлена від 0,01 до 0,50 кредитів, що дозволяє робити мінімальні ставки 0,20 та максимальні ставки 50.

У цьому ігровому автоматі з'явилися нові опції, такі як режим лавини. Вигравши спин, ви запустите цей режим. Під час бонусу виграшні символи зникають, щоб звільнити місце для нових знаків. Лавина іконок продовжується до тих пір, поки є виграші, і з кожною новою лавиною ваші виграші множаться дедалі більше.

У вас також є Free Falls, які можуть з'являтися на барабанах 1, 2 або 3. Отримайте 3 відомі символи Free Falls із золотою маскою інків, щоб запустити послідовність бонусів. Wild замінює решту знаків, його можна впізнати за знаком питання. Іншими символами у грі є маски інків різних кольорів, причому синя маска принесе до 2500 монет на спін.

Gonzo's Quest – це справжній ігровий автомат з анімацією, атмосферою, що занурює у джунглі Амазонки. Ваш друг Гонзо взаємодіє в залежності від ваших обертань, що робить гру в казино ще більш цікавою. Якщо ви хочете побачити зануритися в пригоди Гонзо, не сумнівайтеся і спробуйте слот Gonzo's Quest.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.