Ігровий автомат Island

Запускайте ігровий автомат Island і вирушайте в захоплюючу подорож на безлюдний острів, де на вас чекає зустріч із самим Робінзоном Крузо! Фон ігрового поля – сонячний морський горизонт. Символіка ігрового автомата Island – це зображення чайки, пляшки з посланням, консервної банки, дельфіна, штурвала тощо.

Відеослот складається з 5 традиційних барабанів з 9 призовими лініями. Керування гральними автоматами онлайн здійснюється за допомогою клавіш, які розташовані внизу екрана. Виграшні комбінації формуються у двох напрямках – праворуч наліво та у протилежний бік. На кредитну лінію можна поставити від 1 до 25 монет. Максимальна ставка від клубу дорівнює 90 монетам, у той час, як найбільша сума виграшу становить 5000 тис. кредитів.

Спеціальні символи слота Island

Слот Island має у своєму розпорядженні кілька спеціальних символів, що задають ігровому процесу захоплюючий ритм. Зображення безлюдного острова виконує функцію символу Розкиду. Понад три Скаттери приводять у хід двоетапну бонусну гру:

  1. На першому етапі геймер має переправити Робінзона на сусідній острів, не потрапивши в пащу кровожерливим акулам!
  2. У разі успішного проходження першого етапу гемблер потрапляє на острів, де перед ним з’являється кілька окістів. За одним зі шматків м’яса захований щедрий грошовий приз. Вибравши правильний окіст, Крузо зможе ситно поїсти, а користувач збагатиться на солідну суму!

Символ веселого дельфіна – другий особливий знак, що виступає у ролі Вайлда. Дикий виконує заміну іконок на лінії, формуючи призовий ряд.

Можливості ігрового автомата Острів

Той, кому стандартного наповнення грального автомата Острів виявилося недостатньо, може випробувати долю свого виграшу в ризик-грі. У разі перемоги рахунок гравця буде подвоєний. У свою чергу, програш повністю спустошить особистий ігровий баланс.

Грати на реальні гроші онлайн може лише авторизований користувач. А от деморежим в безплатних ігрових автоматах дозволить гемблеру об’єктивно оцінити свої шанси на виграш, а також докладно вивчити правила ігрового процесу.

Запускайте екзотичний гамінатор від Igrosoft та насолоджуйтесь якісною грою з високим відсотком віддачі!