Ігровий автомат Lucky Drink

Відеослот Lucky Drink, створений компанією-розробником гральних автоматів онлайн Igrosoft, дуже популярний у сучасних користувачів. Сюжет емулятора розповість про міфічну істоту – чорта – та любителя випити.

Чим цікавий ігровий автомат Lucky Drink

Головна дія сюжету розгортається у пивному барі. Користувачеві слота Lucky Drink представлений відвідувач закладу. Він усіма силами намагається потрапити до себе додому. Щоб відправити його в дорогу, потрібно заробити гроші в ігрових автоматах Вулкан.

Приємні емоції від ігрового процесу гарантовано. Слід зазначити, що автомат можна використовувати як безкоштовно, і після внесення депозиту.

Технічні характеристики ігрового апарату Lucky Drink

Варто розглянути основні особливості слота Lucky Drink:

  1. Є п’ять класичних барабанів, знайомих як новачкові, так і досвідченому гравцю.
  2. На барабанах розміщується дев’ять грошових ліній виплат, які приносять великі суми виграшів.
  3. На кожну лінію допускається створення ставки до 25 монет. Слід зазначити, що виграші сумуються за всіма комбінаціями, що випали.
  4. «Дикий» символ може замінити будь-яке зображення під час створення комбінації.
  5. Дуже цікава для користувача апарату Lucky Drink спеціальна ризик-гра. Вона запускається після того, як ви здобули виграш і не бажаєте зупинятися.

Принцип ризик-ігри – це отримати карту, яка буде вищою за ту, яка є у дилера. Головна складність – це вгадати колір масті. Є в додатку й бонуси. Також відкривається спеціальне поле після появи диявола із тризубцем.