Контакти

Вас вітає служба підтримки клієнтів проекту artmedia.kiev.ua! Наші співробітники готові у будь-який час відповісти на ваше звернення. Ми надаємо кваліфіковану допомогу з будь-яких питань, що стосуються тематики нашого проекту, розглядаємо пропозиції користувачів та уважно читаємо коментарі, щоб зробити ресурс якнайбільш досконалим.

Коли до нас варто звертатися

Ми маємо багаторічний досвід роботи і професійно розбираємось в індустрії гемблінга. Тому ви можете запитувати про все, що стосується:

  • ігрових автоматів будь-яких видів та різновидів;
  • роботи та правил онлайн і офлайн казино;
  • бонусних програм;
  • депозитів і поповнень ігрових рахунків тощо.

Якщо у вас виникли труднощі з роботою сайту або пошуком інформації, звертайтеся: ми швидко вирішимо проблему або надамо корисні рекомендації. Ви знайшли невідповідність, неточність, помилку в контенті? Просимо якомога швидше повідомити нам про це, щоб недолік був виправлений. Ваші звернення вкрай важливі, адже завдяки їм сервіс стає якіснішим, інформативнішим, зручнішим.

Як з нами зв’язатися

Ви можете зв’язатися з нами по email або через онлайн форму для відгуків та пропозицій. Звернення розглядаються в найкоротші терміни. Вкажіть свою електронну пошту та ім’я – і ми надамо вичерпну відповідь.

[contact-form-7 id=”12″ title=”Контактна форма 1″]