Рейтинг букмекерських контор в Україні

Якщо ви в пошуках найкращої легальної букмекерської контори, то наша стаття стане вам у нагоді. Ми підготували для вас рейтинг букмекерів України, до якого увійшли лише чесні та надійні копанії, котрі пропонують гравцям не лише ставки на спорт онлайн, але й парі на різноманітні події: від політичних виборів до ставок на Доту. При складанні нашого топу сайтів ми врахували такі критерії як наявність ліцензії, ширина лінії та розпис контори, розмір коефіцієнтів та маржа, асортимент бонусів, наявність мобільного додатку, різноманітність платіжних методів тощо.

1
5 / 5
TOTAL SCORE

40 000 грн + 100 FS

2
5 / 5
TOTAL SCORE

Бонус 100% на депозит

3
4.8 / 5
TOTAL SCORE

Бонус 100% на депозит

4
4.7 / 5
TOTAL SCORE

Бонус 500% на депозит

5
4.6 / 5
TOTAL SCORE

Бонус 100% на депозит

6
4.5 / 5
TOTAL SCORE

Бонус 100% на депозит

7
4.5 / 5
TOTAL SCORE

Бонус 200% на депозит

8
4.4 / 5
TOTAL SCORE

Фрібет до 2500 грн

FAQ – найчастіші запитання про БК України

❓ Що таке ставка?

Букмекери оцінюють шанси на той чи інший результат у спортивній події та встановлюють відповідні котирування. Гравці укладають парі на певну суму. Якщо ставка виявилася успішною, букмекер виплачує виграш, розрахований відповідно до котирування. Якщо програла – клієнт втрачає суму парі.

⭐️ Що таке бетінг?

Суть бетінга міститься в укладанні парі на спортивні та кіберспортивні змагання, що дають можливість виграти певну суму коштів. Звісно, якщо ставка не зіграє, бетер втрачає гроші. У бетінгу беруть участь дві сторони: бетери − ті, хто пропонують парі, та букмекери – ті, хто її приймають.

✌ Що таке букмекерська контора?

Букмекерська контора − це гральний заклад, що займається прийомом ставок на спортивні та кіберспортивні події. Букмекер оцінює ймовірність того чи іншого результату змагання і на кожен із можливих результатів встановлює коефіцієнт − числове значення, на яке множиться парі у разі успіху.

⚽ Як правильно робити ставки на футбол?

Потрібно знайти надійну букмекерську контору, зареєструватися на її сайті, знайти футбольну подію, що цікавить, вибрати тип ставки та укласти парі на певну суму, заповнивши купон. Останній зазвичай знаходиться праворуч головної сторінки, іноді – в особистому кабінеті гравця.

🎤 Як поставити ставку на Євробачення?

Перше, що потрібно зробити, − зареєструватися на сайті БК контори. Потім слід поповнити ігровий рахунок одним із запропонованих способів. Далі – відшукати розділ «ТВ ігри», у ньому знайти відомий конкурс («Євробачення»), вибрати виконавця, що сподобався, і поставити на нього, заповнивши спеціальний купон.

🤾 Як робити ставки на гандбол?

Знайти букмекерську контору, пройти реєстрацію, внести депозит. Потім зі списку доступних дисциплін вибрати гандбол та змагання, що цікавить, та зробити парі. Сума та вид ставки заносяться до купону, що найчастіше знаходиться праворуч головної сторінки, іноді – в особистому кабінеті бетера.

🏉 Як робити ставки на регбі?

Укладаючи парі на регбі, важливо вивчати статистику протистоянь та використовувати її у своїй стратегії. Особливу увагу слід приділити погодним умовам, що можуть зіграти вирішальне значення у результаті матчу. Ставки на фору тут непередбачувані, тож бетери часто обирають фору. Але через високу травматичність багато гравців вважають за краще ставити в режимі лайв, тобто по ходу матчу. Щоб зробити парі, потрібно обрати подію та внести її до купону разом із сумою.

🔫 Як робити ставки в Дота 2?

Гравцеві потрібно відкрити рахунок у букмекерській конторі та покласти на нього гроші, потім пройти верифікацію особи, щоб безперешкодно виводити виграші. Наступний крок бетера – вибір гри та результату, на який він робитиме ставку. Також слід перевірити ліміти: букмекери встановлюють мінімальну та максимальну суму парі для кожного результату.

🪖 Як робити ставки в КС ГО?

Парі на CSGO працюють таким чином: гравець обирає букмекера, відкриває рахунок на сайті та вносить депозит. Потім знаходить матч або турнір, на який хоче зробити ставку, укладає парі та чекає на результат. Тип парі та суму слід занести до купону, який зазвичай розташований праворуч на домашній сторінці сайту букмекера.

🏐 Як робити ставки на волейбол?

Після створення облікового запису на сайті букмекерської контори слід внести депозит та верифікуватися, щоб без проблем виводити виграші. Потім потрібно відкрити перелік дисциплін, обрати волейбольну подію та укласти парі на фору, тотал, в лайві тощо. Ставка заноситься до купону,після чого залишається чекати на результат.

🤑 Як заробити на ставках на спорт?

Заробити на ставках можливо, але складно, адже для регулярних перемог важливо мати величезні знання про тонкощі спортивних дисциплін та ігрові стратегії. Потрібно регулярно вивчати статистику, досконало знати правила ігор, розбиратися в деталях, володіти інформацією про спортсменів, команди, навіть погодні умови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *