...

Рейтинг букмекерських контор в Україні

Любителі беттінгу напевно віддають перевагу онлайн ставкам на спорт у букмекера, що працює чесно на підставі ліцензії. Надійні букмекерські контори в Україні (БК) завжди очолюють рейтинги та входять до ТОПів. Приймаючи ставки на спортивні/кіберспортивні події, БК оцінює ймовірність того чи іншого підсумку змагання і на кожен ймовірний результат виставляє цифровий показник – коефіцієнт, що на нього множиться ставка. Щодо видів спорту, то в одній конторі їх може бути десятки, включаючи не лише популярні, а й екзотичні дисципліни.

Зміст

Що таке онлайн-беттинг

Легальні букмекерські контори в Україні можуть приймати ставки в онлайн та офлайн форматі. В наземних закладах діють готівкові розрахунки, виграші виплачує касир. Деякі сучасні майданчики облаштовують свої клуби так, що клієнти отримують змогу не лише займатися беттінгом, а й комфортно проводити дозвілля, у тому числі дивитися онлайн-трансляції матчів.

Ставки на спорт онлайн

Але популярність букмекерських контор в Україні онлайн демонструє стійку тенденцію до зростання. Беттери воліють робити ставки через Інтернет, адже це зручно. Багато азартних сайтів поєднують БК з казино: гравцеві достатньо пройти реєстрацію, щоб не лише ставити на спорт/кіберспорт, а й запускати ігрові автомати.

Такий формат має багато інших переваг. Користувач може:

 • не витрачати час на фізичне відвідування клубу;
 • азартно відпочивати у будь-який час доби, перебуваючи в будь-якій локації;
 • переглядати трансляції змагань у високій якості;
 • ставити на звичайний спорт та кіберспорт;
 • вивчати професійні аналітичні матеріали, читати актуальні новини;
 • отримувати виграні кошти на ігровий баланс;
 • виводити гроші на картку, електронний гаманець, мобільний рахунок тощо.

Легальні українські букмекерські контори пропонують користувачам багато дисциплін, викладають вигідні для них коефіцієнти, забезпечують діапазони ставок, зручні для новачків та досвідчених гравців. Але найбільшою перевагою онлайн-контор є бонуси, адже в надійних закладах розробляються багаторівневі та щедрі програми, орієнтовані на всі категорії зареєстрованих відвідувачів.

Офіційні українські букмекерські контори

Приймати ставки через Інтернет мають право лише ті БК, що отримали офіційний дозвіл на здійснення відповідного бізнесу. Звісно, легальні букмекерські контори в Україні повинні працювати чесно та дотримуватися закону. Авторитетний регулятор, що видає ліцензію, розміщує її на своєму офіційному ресурсі. У свою чергу, посилання на документ публікується на сайті БК.

На даний час ліцензія видана наступним конторам:

 • Parimatch,
 • Fan Sport,
 • 1XBet,
 • VBet.

Більшість закладів поєднують беттінг із гемблінгом, що зручно багатьом прихильникам азартного дозвілля.

ТОП найбільш чесних БК України

Найкращі українські букмекерські контори створюють клієнтам вигідні, комфортні та зручні умови для здійснення ставок, адже зацікавлені у власній репутації та прагнуть залучати нових користувачів. Саме такі клуби займають верхні позиції рейтингів і мають безліч позитивних відгуків. Виходячи з останніх, а також із незалежних аналізів, до ТОПу БК (у гривнях вказаний максимальний розмір привітального бонусу) слід віднести:

 • Mostbet (7500);
 • Favbet (4500);
 • Melbet (3000);
 • Pin-Up (3000).
 • 1xBet (3000);
 • 1Win (3000);
 • Фанспорт (3000);
 • Паріматч (3000);
 • Retivabet (1500);
 • Vbet (1500).

Усі перелічені та деякі інші легальні букмекерські контори в Україні перевірені на відповідність міжнародним стандартам. Отже, обираючи букмекера в Інтернеті, необхідно читати експертні огляди та коментарі гравців, а також вивчати всю інформацію, що знаходиться на сайті закладу. Обов’язково слід знайти посилання на ліцензію та перейти за ним, щоб побачити документ на офіційному сайті КРАІЛ.

Як обрати найкращого онлайн букмекера

Шукаючи надійну та безпечну букмекерську контору України для грошового беттінгу, треба брати до уваги ряд факторів. Поміж іншого – термін роботи майданчика. Компанії, що вже існують достатньо часу, встигли заслужити певну репутацію, про них залишено багато відгуків. Це дозволяє легко оцінити букмекера. Але існує чимало нових закладів, що працюють чесно і заслуговують на довіру.

Загалом надійна контора повинна відповідати наступним параметрам:

 • діюча ліцензія, наявність посилання на неї;
 • продуманий інтерфейс, зручна навігація по сайту;
 • багато дисциплін зі сфери звичайного та віртуального спорту;
 • доступність не лише головних, а менш значущих подій;
 • великі коефіцієнти, усі типи ставок;
 • проста реєстрація на ресурсі через телефон, e-mail, соцмережі;
 • підтримка всіх популярних платіжних систем для поповнень рахунку та виплат виграшів;
 • вигідна програма лояльності, різноманітні бонуси;
 • цілодобова підтримка користувачів тощо.

Нижче мова піде про перераховані критерії: варто розглянути їх більш детально.

Наявність у букмекерської контори ліцензії

Офіційні компанії з рейтингу букмекерів Україна функціонують відповідно до вітчизняного законодавства. Як наслідок, БК зобов’язана:

 • надійно захищати персональні та фінансові відомості про гравців;
 • попереджати шахрайство та суворо реагувати на нього;
 • своєчасно виплачувати виграші у межах встановлених лімітів;
 • вирішувати спірні та проблемні питання, надавати користувачам вичерпну профільну інформацію.

Отже, безпечно грати можна виключно на тих майданчиках, що функціонують на підставі ліцензії. Кожна з таких БК цілодобово обслуговує клієнтів, виплачує гроші за ставками, пропонує бонуси на прозорих умовах.

Ширина лінії БК

Широта лінії на букмекер сайті − це вибір подій для ставок. Іншими словами, вкрай важливо, аби беттер міг ставити не тільки на значущі, а й на менш відомі змагання. Досвідченим гравцям відомо, що крупні виграші, як правило, приходять саме в невеликих турнірах. Тому різноманітність подій, доступних в БК, має безпосередній вплив на позиції закладу в рейтингу.

Розпис ставок

Розпис ставок – це варіативність пропозицій по одній лінії. Отже, глибина розпису має важливе значення, особливо для гравців із досвідом. Беттерові слід мати можливість робити в БК ставки не тільки на остаточний результат змагання, а й на проміжні й індивідуальні підсумки. Тим більше що ймовірність виграти у даному випадку значно підвищується.

Коефіцієнт і маржа

Суму винагороди у букмекерській конторі України розрахувати нескладно: слід помножити відповідний коефіцієнт на ставку. Отже, чим вище коефіцієнт, тим крупнішим буде виграш. Вигідні множники пропонуються не так часто і виключно в ліцензійних БК. До того ж для кожного окремого результату діє конкретний коефіцієнт, що залежить від ступеня ймовірності. Так, чим більше шансів на те, що гравець вгадає підсумок події, тим множник нижчий.

Треба відрізняти суму виплати від розміру прибутку. Для підрахунку останнього треба від виграшу відняти ставку. Сума, що залишиться, є чистим прибутком з успішної ставки. Розмір потенційної винагороди та передбачувану вірогідність певного результату показує коефіцієнт. Звісно, навіть контори з ТОП БК будуть знижувати цей показник, якщо ймовірність реалізації того чи іншого прогнозу дуже велика.

Із множниками та винагородами пов’язана комісія, або маржа. Вона стягується не лише платіжною системою, а й букмекером. Зрозуміло, що розмір маржі має бути якомога нижчим, адже це вигідно для беттера.

Live беттінг

Беттінг у live-форматі – це можливість здійснювати ставки в БК України по ходу змагання. Особливістю живих ставок є різкі та часті зміни множників відповідно до проценту ймовірності певного підсумку. Значення коефіцієнтів стрибають залежно від того, яка ситуація складається в змаганні. Також має значення кількість часу, що залишається до завершення. Іноді йдеться не про хвилини, а секунди, тому гравцеві слід вміти оперативно реагувати на будь-які події у грі, правильно їх оцінюючи. Це потребує серйозного досвіду.

Інші можливості

На сайтах сучасних українських букмекерських контор можна знайти чимало цікавих пропозицій для користувачів:

 • нові види ставок;
 • високоякісний сервіс;
 • корисна інформація.

Остання може являти собою текстовий, ілюстративний і відеоконтент, зокрема інструкції та поради для новачків, уроки, аналітику, прогнози експертів тощо. Деякі легальні букмекерські контори в Україні навіть потурбувалися про тренування беттерів без грошових витрат. Для цього на сайтах запроваджений учбовий букмекер або демонстраційний рахунок. Користувач може робити ставки віртуальними кредитами, отримувати досвід, застосовувати різні тактики та оцінювати їх ефективність.

Зручність інтерфейсу cайту букмекерської контори

Щоб потрапити до ТОПу букмекерів, оператору слід забезпечити відвідувачам простий доступ до інформації та сервісів. Навіть коли гравець вперше потрапляє до ресурсу, він без проблем має розібратися в навігації та швидко заходити на ті чи інші сторінки. У серйозних клубах контент розподілений за тематичними категоріями, до окремих розділів винесені відомості про заклад та користувацька угода. Усі необхідні вкладки знаходяться під рукою. Система пошуку з фільтром, перелік дисциплін тощо розміщені у видному місці.

Створення акаунту

Важливо, щоб на сайті букмекера гравець зміг швидко та без проблем створити обліковий запис. В найкращих БК реєстрація максимально спрощена: відвідувачеві пропонується три варіанти на вибір:

 • через номер телефону;
 • через електронну пошту;
 • через популярні соцмережі.

Перед тим як погоджуватися з правилами та умовами закладу, слід уважно їх прочитати та ознайомитися з користувацькою угодою. Це дозволить уникати порушень у майбутньому, через що можуть виникати проблеми, наприклад відхилення заявки на виплату виграшу. До речі, у БК з рейтингу букмекерів України вивести гроші може тільки верифікований повнолітній гравець. Отже, підтвердити особу сканами відповідних документів рекомендується якомога швидше. Процедура триває до трьох діб (залежить від політики конкретного закладу) та не визиває жодних складнощів – за умови, що у профілі вказані правдиві дані.

Бонусна програма БК

Бонуси букмекерських контор

Бонуси легальних букмекерських контор в Україні допомагають користувачам здійснювати ставки з мінімальною сумою на рахунку та навіть із нульовим банкролом. Підвищуючи статус у програмі лояльності, беттер отримує додаткові та більш вигідні привілеї.

Загалом БК контори пропонують користувачам наступні заохочення:

 1. Гроші. Процентна надбавка до суми першого та кількох наступних поповнень рахунку.
 2. Безкоштовні ставки (фрібет). Як правило, надаються найбільш активним гравцям.
 3. Кешбеки. Щотижневе або щомісячне повернення частки програної суми. Розмір компенсації часто залежить від статусу беттера.
 4. Подарунки. Приємні пропозиції до дня народження, головних свят, за залучення друзів.

У більшості випадків гравець може отримати грошове заохочення після внесення депозиту на суму, зазначену в правилах акції. Наприклад, за поповнення на 1000 грн надається 100% надбавки, тобто додаткові 1000 грн. Але бонус БК треба відігравати з певним вейджером, що вказує, скільки разів треба обернути бонусні гроші. Так, якщо вейджер складає х5, для виведення виграних коштів слід поставити щонайменше 5000 грн. Множники можуть бути різними, і на це слід звертати увагу перед тим, як погоджуватися на пропозицію. Чим нижчим є вейджер, тим вигідніше користувачеві, адже він зможе легше відігратися.

Бонуси БК у вигляді подарункових ставок надаються на інших умовах. Букмекер відправляє на ігровий рахунок клієнта певну кількість віртуальних монет. Їх дозволяється використовувати для ставок у конкретних дисциплінах і подіях. У разі виграшу ставки беттер отримує тільки чистий прибуток, а сама сума бонусу не виплачується. Це вельми вигідно для гравця, адже отриманий прибуток, як правило, не відіграється, тому його одразу можна вивести.

Будь-яку бонусну пропозицію не варто поспішати приймати. Спочатку слід уважно прочитати умови (вейджер, термін відіграшу тощо) і впевнитися, що їх можна виконати. Якщо вимоги щодо відіграшу не будуть повністю виконані, виграні кошти перейдуть на рахунок букмекера.

Методи попвнення депозиту і виведення коштів в БК

У ТОП БК України підтримуються всі (або більшість) популярних систем для здійснення платежів:

 • пластикові картки VISA, MasterCard, Maestro;
 • інтернет-банкінг Монобанк, Приват24;
 • електронні гаманці;
 • криптовалютні сервіси;
 • мобільні оператори.

Методи депозиту в букмекерських конторах

Вибір платіжних платформ має бути якнайширшим, адже це свідчить про орієнтованість компанії на клієнтів, тобто прагнення створити для них найзручніші умови. Звісно, у рейтингу букмекерів України такі майданчики завжди лідирують.

Кешаут

Функція кешаута, що діє в букмекерських конторах, дозволяє беттерові одержувати  розрахунок за прогноз достроково – до завершення події. Тобто ставка БК викупається компанією на її умовах. У деяких ситуаціях це вигідно гравцеві, наприклад якщо він помилився. Також можна продати парі за секунди до програшу, щоб врятувати частину грошей.

Служба підтримки беттерів

Кожен серйозний заклад з рейтингу букмекерів України забезпечує користувачам професійну підтримку, що її можна отримати в будь-який час доби. Звернення до співробітників має відбуватися кількома способами. Зазвичай це:

 • живий чат на сайті;
 • гаряча телефонна лінія;
 • електронна пошта;
 • соціальні мережі (Фейсбук, Гугл тощо);
 • месенджери (Вайбер, Телеграм).

Чим більше варіантів зв’язку є в конторі, тим зручніше клієнтові. Звісно, це також відображається на позиції букмекера в рейтингу України.

Ставки на спорт з мобільного телефону

Кількість беттерів, що роблять у БК ставки з мобільних пристроїв, стрімко зростає. Користувачі воліють відвідувати букмекерів у будь-який час, незалежно від місця перебування. Враховуючи це, кожна онлайн бк контора має мобільну версію сайту, до якої можна заходити звичайним чином через браузер смартфону. Версія адаптована до невеликих дисплеїв і максимально функціональна. У багатьох закладах також є мобільні додатки для платформ Android і/або iOS, що скачуються на пристрій. Перевага програми – незалежність від швидкості з’єднання з Інтернетом.

Чесність та безпека букмекерської контори

Користуючись надійними ліцензованими БК України, можна не турбуватися про безпечний беттінг та виплати грошей за виграшні ставки. Якщо в легальній конторі права гравця були порушені, він має право звернутися до регулятивного органу або суду, щоб відстояти справедливість. Користувачі нелегальних закладів такої можливості не мають.

Відгуки гравців про БК

Обираючи сайт української букмекерської контори, необхідно переглянути коментарі гравців, які зареєстровані на ресурсі, що цікавить. Звісно, кожен користувач дає особисту оцінку закладу, тому відгуки завжди суб’єктивні. Проте вони допомагають скласти власне враження про проект і полегшують прийняття рішення.

Ставки в букмекерській онлайн конторі

Для того щоб ставити гроші в букмекерській конторі України, достатньо зробити декілька нескладних кроків:

 1. Пройти реєстрацію на сайті звичайним чином.
 2. Підтвердити email або телефон, увійти до особистого кабінету.
 3. Заповнити профіль та верифікуватися.
 4. Поповнити ігровий рахунок.
 5. Обрати дисципліну, подію та тип ставки.
 6. Заключити парі та чекати на результат.

Перед тим як вкладати кошти в ставки, слід ознайомитися з теоретичною складовою (якщо досвіду бракує): вивчити різновиди ставок, стратегії, особливості дисциплін та спортсменів тощо. Щодо технічної сторони, то здійснювати ставки БК зі зручним інтерфейсом дуже просто навіть новачкові.

Типи ставок на спорт в БК

У сучасних букмекерських конторах України спортивні ставки дуже різноманітні. Парі укладаються на будь-що: від підсумку змагання до кількості падінь спортсмена. Кілька типів ставок є найбільш розповсюдженими:

 • Ординар – кінцевий результат (перемога, програш, нічия).
 • Live – по ходу змагання відповідно до ситуації.
 • Фора – штучний виграш або допустимий програш команди/спортсмена.
 • Тайм – перемога або поразка у першому таймі та події загалом.
 • Тотал  – певне число голів, падінь, штрафних, геймів тощо.
 • Точний підсумок – найризикованіший тип ставки для багатьох дисциплін (неможливо вгадати точну кількість балів).
 • Експрес – комбінація кількох видів ставок із перемноженням коефіцієнтів.

Перед укладанням парі з БК України слід ознайомитися з усіма типами ставок, а також їх різновидами. Найменш ризикованою ставкою є подвійний шанс – на виграш або нічию. Незважаючи на відносно низькі коефіцієнти, такий вид доречний для беттерів, не впевнених у результаті.

Правила здійснення ставок у букмекерській конторі

Технічно робити ставки на спорт у букмекера нескладно, але чи виграшними вони будуть – інше питання. Без певних знань варто розраховувати лише на випадкову вдачу. У беттінгу перемога багато в чому залежить від гравця, тому для частіших виграшів треба добре розбиратися у відповідній спортивній дисципліні та знати:

 • склад команд, потенціал спортсменів;
 • статистику (кількість програшів, перемог, нічиїх, голів тощо);
 • особливості м’ясця події (вдома/на виїзді, у приміщенні/під відкритим небом);
 • погодні умови у день матчу;
 • ситуації, при яких доцільний той чи інший вид ставки;
 • аналітичні експертні прогнози.

Часто вигравати в букмекерські контори України може лише серйозно підготовлений беттер. Новачкам треба вивчати теорію, тренуватися та отримувати досвід, тому ставити в БК великі суми їм не варто.

Поширені тактики ставок на спорт

Стратегій ставок на спортивні події існує багато, і кожна має своїх шанувальників. Деякі тактики використовуються виключно в окремих дисциплінах БК України, інші можна назвати універсальними. Жодна система не гарантує стовідсоткового успіху, але найефективніші дають змогу уникати помилок та грамотно розподіляти банк.

Найбільш популярними стратегіями вважаються:

 1. Мартінгейл. Математична послідовність, суть якої полягає у подвоєнні суми після програшу для виграшу початкової ставки.
 2. Флет. Незалежно від попереднього програшу або виграшу, коефіцієнтів, кількості коштів на рахунку та ймовірності результату, гравець увесь час ставить одну й ту саму суму. Таким чином можна легко контролювати бюджет, що особливо корисно новачкам.
 3. Статистика. Ставка в українській букмекерській конторі робиться виходячи зі статистичних даних. Наприклад, у футболі чи хокеї це голи, кутові або штрафні удари, у тенісі − успішні подачі тощо. Шанс виграти парі тим вище, чим популярнішою є дисципліна.
 4. Експрес на фаворита. Із доступних подій обираються ті, де перемога фаворита є очевидною. Шанси на виграш зростають, але множники ставок вельми низькі.

Будь-яка система ставок, використана в БК України, передбачає дотримання дисципліни та певних правил. Беттери можуть удосконалювати тактики та комбінувати їх, але спочатку необхідно протестувати нововведення в деморежимі та на папері.

Плюси онлайн букмекерських контор

Онлайн ставкам на спорт в українських букмекерських конторах надає перевагу величезна кількість беттерів, що пояснюється низкою переваг. Гравець може:

 • відвідувати БК у будь-який час, перебуваючи в будь-якій точці;
 • користуватися бонусами з моменту створення акаунту на сайті;
 • ставити на будь-які види спорту та події;
 • отримати доступ до статистики, аналітики, експертних оглядів, новин;
 • дивитися прямі високоякісні трансляції змагань.

Кращі букмекерські контори в Україні виставляють вигідні коефіцієнти, пропонують щедрі бонуси та різноманітні дисципліни, без затримок виплачують виграші, забезпечують якісний сервіс.

FAQ – найчастіші запитання про БК України

❓ Як порахувати коефіцієнт букмекера?

БК самостійно встановлюють коефіцієнти, виходячи зі ступеню ймовірності певного результату. Чим вона вище, тим нижчим буде показник.

💳 Як вивести кошти з букмекерської контори?

Треба подати запит і після його схвалення скористатися тією платіжною системою, через яку вносився депозит.

💰 Як виграти в букмекерській конторі?

Вивчати статистику, аналітичні прогнози та інформацію про учасників змагання.

⚽ Як зробити ставку на футбол?

Так само, як на інші види спорту: вибрати подію, вид та суму ставки.

⭐️ Як застрахувати ставку на спорт?

Страховку можна купити на певні види ставок, наприклад, експреси та ординари.

⚡ Як здійснювати ставки без паспорту?

Робити ставки без верифікації беттер може, але у виплаті виграшу йому буде відмовлено.

😎 З якого віку можна робити ставки в Україні?

Робити грошові ставки можуть тільки повнолітні користувачі.

📱 Як ставити ставки на спорт через телефон?

Можна відвідувати БК через браузер телефону або скачати мобільну версію.