Ігровий автомат Gnome

Gnome – це віртуальний покер із 5 барабанами та 9 лініями виплат. Завдяки ретро-графіці та музичному супроводу, який, нагадаємо, не можна відключити, він забезпечує максимальне задоволення всім типам азартних гравців як гравцям з низькими ставками, так і хайроллерам. Слот Gnome розроблений виробником гральних автоматів онлайн в Україні Igrosoft. Що цікаве в цьому слоті, так це те, що завдяки його дизайну створюється відчуття, що ви граєте наживо. У слот можна грати на віртуальні кредити, і він не вимагає жодної реєстрації. Все, що вам потрібно, це інтернет-браузер, але в нього також можна грати на реальні гроші через широкий спектр сайтів онлайн-азартних ігор.

Ігровий туторіал слота Gnome

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Gnome складається з 5 барабанів та 9 ліній виплат, які можна змінювати. Це означає, що гравець може встановити кількість ліній виплат на власний розсуд. «Дев’ять» може здатися мало, але величезний розмах ставок та бонуси компенсують це, підвищуючи ваші шанси на перемогу в ігрових автоматах Вулкан.

Збільшення кількості активних візерунків на ставку на лінію дає загальну суму. Творці зробили ігровий процес простим для повного розуміння, але з великою кількістю опцій, що дозволяють бетторам налаштувати його так, як їм подобається. Відрегулюйте кілька активних ліній виплат (1-9) для наступного раунду, зробіть те саме для ставки на лінію (1-225), і ви готові до роботи. Останнє, що вам потрібно зробити – це натиснути на позначку Start, розташовану зліва, щоб запустити один раунд. На лінію випадає лише найвищий виграш, комбінації оплачуються ліворуч, за винятком скаттера, який оплачується в обидві сторони.

Основні правила та деталі

На жаль, розробники не забезпечили гемблерів кнопкою автогри, що настроюється додатково. Гравцям доводиться вручну обертати барабани, натискаючи кнопку Start, розташовану в лівій частині екрана.

У правому верхньому куті гри знаходиться кнопка «Повноекранний режим». При натисканні на неї гра розтягується на весь екран.

Теоретичний коефіцієнт повернення гравцеві (RTP) складає 96,87%.

Всі виграші, ставки та лінії представлені у верхній частині екрана.

Всі символи та виплати надаються вам після натискання кнопки HELP, розташованої в лівій частині гри.

Натиснувши кнопку Exit, ви залишаєте гру.

Максимальний виграш у цьому слоті становить 187500 кредитів.

Звичайні та супербонусні функції

Автомат складається з 9 символів, одного скаттера та одного дикого значка. Дикий символ – це гном, він може з’явитися на будь-якому барабані, а також замінює інші знаки, крім скаттерів. Символ розкиду – візок. Візок може з’явитися на барабанах 3, 4 і 5.

Коли на лініях з’являється 3 або більше скаттерів, запускається бонусна функція. Коли вона активна, гравець керує головним героєм і повинен вибрати один із п’яти важелів, щоб перевернути візок. Якщо з візка випадає дорогоцінний камінь, гравець отримує приз: його сума множиться на число, що випало. Режим зупиняється, якщо з візка витікає бруд. Головний герой має парасольку на випадок, якщо пил впаде на нього. Але парасолька може врятувати його від бруду лише один раз. У цій функції усі виграші подвоюються.

Ті, кому вдасться перевернути всі візки, не забруднившись, і отримати все дорогоцінне каміння, потрапляють у супербонусну функцію. Тут гемблер має зробити вибір між двома скринями. Якщо йому вдасться вгадати той, де знаходиться скарб, він отримає приз у розмірі 50-500 ставок.

Ризикований режим

Граючи у безкоштовний слот Gnome, ви помітите, що при кожному виграші активується опція ризик-ігри. Ця функція дозволяє гравцеві подвоїти виграш. Беттор може вибрати, ризикнути чи залишити свій виграш. Рішення залишається за ним. Але якщо гравець вирішить ризикнути, він повинен натиснути кнопку Double, розташовану в лівій частині екрана. Ця функція відрізняється від інших автоматів. В інших іграх гравцеві потрібно вгадати колір карти, а тут він повинен вгадати картку вище, ніж у дилера. Наприклад, у дилера картка з номером 5, гравцеві потрібно вибрати одну із чотирьох закритих карток. Якщо його карта виявиться гіднішою, ніж у дилера, його виграш подвоюється. Якщо картка дорівнює карті дилера, нічого не зміниться, і азартна гра триває. І останнє правило – якщо карта, яку витягнув беттор, менша, ніж у дилера, весь виграш буде втрачений, тому беттор повинен вибирати з розумом.