Ігровий автомат Alcatraz

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Alcatraz, розроблений компанією B3W, знайомий багатьом азартним гравцям, тому що він є практично в кожному гральному закладі. Він продовжує залишатися фаворитом серед ігрових автоматів онлайн завдяки своїй непростій темі – втеча з найнадійнішої в’язниці у світі – Алькатрас. Поки що слот має 5 барабанів і 9 ліній виплат.

Як грати в слот Алькатрас?

Символ із найбільшою винагородою – це картинка з написом «Ласкаво просимо до Алькатрасу». Гравець може отримати приз джекпоту до 10 000 кредитів, якщо йому вдасться зібрати комбінацію з 5 таких знаків. Візки, кайдани та інші символи можуть подарувати геймеру приємний приз. Але у слоті є і ексклюзивні зображення.

Наприклад, зображення В’язня направить у бонусну гру, якщо геймер збере 3 і більше однакових іконок, які з’являться на барабанах. Втекти з тунелю з камінням – це перше завдання на першому етапі. Наступний рівень пригоди – заміновані бочки. Вам потрібно вижити та перебігти через них. Якщо пощастить, ви отримаєте приз.

Особливості та символи слота Алькатрас

Поліцейський є диким символом в ігровому автоматі Alcatraz. Решта іконок може бути замінена зображенням представника влади, крім бонусної іконки. Також перевірити, наскільки удачлива людина в ігрових автоматах на гроші, можна в ризик-грі.

Суть її полягає в тому, щоб вибрати з 4 прихованих карт ту, яка виявиться старшою за карту дилера. Якщо все вийде, загальний приз буде подвоєний.

На старті беттор одразу отримує 1000 кредитів. Потім потрібно вибрати кількість ліній від 1 до 9 і зробити ставку від 1 до 10 на кожну активну лінію або від 1 до 25 під час безкоштовного режиму, натиснувши кнопку Bet. Таким чином, максимальна ставка дорівнює 90 кредитів, а у безкоштовному режимі – 225.

Загальний заробіток на різних лініях додаватиметься – максимальний виграш становить 100 000. Загальні виграшні комбінації вважаються від лівого барабана до правого і навпаки.

Виграшні особливості

Грайте у безкоштовний слот Alcatraz з розумом і ви зможете збирати високі бали з різних іконок з різними множниками:

  1. Зображення кайданів має найменший виграш – всього 2,5 та 20 монет на кожен кредит однієї ставки за комбінацію з 3, 4 або 5 ланцюгів на барабанах.
  2. Іконки копання – прапор та лопата – заплатять у 5, 10 або 50 разів більше за вашу ставку.
  3. Зображення зв’язки динамітних шашок має більш високі кредити та множить ставку на 10, 50 або 75.
  4. Сніданок збільшує ставку гравця на 10, 50 та 100.
  5. Поплавець з бочками, який може використовувати для перетину затоки, забезпечує 20x, 50x, 150x вашу ставку.
  6. Автомобіль ув’язнених може помножити ставку на 20, 100 чи 250.
  7. Портрет начальника в’язниці дасть беттору х100, х250, х2500.
  8. Знак «Ласкаво просимо до Алькатрасу» дасть х100, х1000 і х10000.
  9. Якщо з’являться 3 або більше портретів, беттор перейде в бонусну гру.

Бонусні функції

У бонусній грі слота Alcatraz беттор опиниться в тунелі, що веде на волю. Проте вихід із тунелю заблокований камінням. Якщо геймер вибере правильний камінь, то отримає додаткові кредити на свій баланс і наблизиться до свободи. Вибирайте каміння в кнопках лінії. Як тільки бранець пройде через тунель, потрібно вибрати бочку. Якщо він/вона вибере міцну діжку, то отримає приз і вибереться з в’язниці.