Ігровий автомат Bananas go Bahamas

Ми впевнені, що вам сподобається приєднатися до наших фруктових друзів в одному з найбільш драйвових місць на слоті Bananas Go Bahamas, розробленому компанією Novomatic! Якщо ми говоримо «Кариби», то, швидше за все, ви подумаєте про Багамські острови та їхні казкові пляжі. А що може бути краще за тижневу відпустку на цих райських островах, щоб цілими днями насолоджуватися сонцем, ігровими апаратами та фруктовими коктейлями, ні на секунду не замислюючись про роботу, яка чекає на вас після повернення!

Особливості гри

Знайте, що ви не єдині, хто любить насолоджуватися цими моментами чистого щастя. Просто подивіться на Bananas Go Bahamas, фрукти також залучаються до процесу та хочуть займатися водними лижами, плавати у відкритому морі та кататися на надувному буї! Приєднуйтесь до них у цій грі з 9 ігровими лініями та барабанами 5×3! Гра не має нічого спільного з традиційним фруктовим слотом, фрукти тут уособлюють туристів: диня, полуниця, банан, ананас та кокос – ми віддамо перевагу самим кращим ігровим автоматам безкоштовно, в яких є кілька смачних сюрпризів!

Завдяки символу-заміннику банана вам легше виграти. Він замінює всі знаки, крім валізи. Один або кілька символів у комбінації подвоїть вашу виграш. Безкоштовні ігри запускаються валізою, яка є вашим Скаттером. До 45 фріспінів активуються за наявності 3, 4 або 5 іконок!

Ми твердо переконані, що вам потрібен момент відпочинку та розваг. Насолодіться бірюзовими пляжами, сонячним небом та соковитими фруктами в Bananas Go Bahamas, щоб поринути у ту неповторну атмосферу відпустки.