Ігровий автомат Book of Ra 6 Deluxe

Book of Ra 6 – це захоплююча гра, що дає можливість грати в ігрові автомати, поринувши у світ Єгипту. Шукайте скарби та вигравайте призи разом із відомим археологом! Book of Ra 6 – це шестибарабанний слот. Крім того, ставки можна робити на всі 10 ліній – стільки їх у нового варіанта улюбленої гри.

Волатильність автомата висока через підвищення кількості барабанів та наявність бонусного знака. RTP при цьому становить 95.03%, що щедро по відношенню до гемблера.

Book of Ra 6 – що за слот, як грати, нюанси та бонуси

Досвідчені гемблери вже давно зрозуміли, навіщо вони сидять у онлайн-казино. Виграш – так. Це головна мета таких інвестицій в ігрові автомати з поповненням від 1 гривні. Але не лише це потрібно постійному гравцеві. Барвиста графіка, простий геймплей, справжнє естетичне задоволення від самого процесу гри – ось що насправді важливе. І Book of Ra 6 ідеально поєднує ці вимоги – високий відсоток виплат та живі емоції від якісної та чесної азартної гри.

Тематика гри

Все таємне стає явним із часом. Так говорять про що завгодно, але не про стародавній Єгипет. Скільки років шукачі старожитностей витратили на вивчення гробниць фараонів і розгадку таємниць цієї епохи? І все одно цей світ сповнений загадок.

Ігровий автомат Book of Ra 6 від компанії Новоматик занурює гравця в описану атмосферу. Ієрогліфи, магічна книга, знаменитий шукач пригод Індіана Джонс – все це елементи цілої картини. Нічний пейзаж Гізи, освітлений місячним світлом, на тлі гри та оригінальне звукове оформлення допомагають з головою поринути у тематику стародавнього Єгипту, з його культурою, звичаями, традиціями.