Ігровий автомат Book of Ra Deluxe

Авантюрист відправляється в чергову експедицію до єгипетських пірамід у безкоштовному слоті Book of Ra Deluxe від Novomatic! Приєднуйтесь до нього в подорожі слотами онлайн, щоб зустрітися з богами Стародавнього Єгипту та розгадати секрети, заховані у гробниці фараонів разом із Книгою Ра. Ви натрапите на скарби, залишені цією давньою цивілізацією.

Особливості гри

Представлений перед цією стіною ієрогліфів, слот Book of Ra Deluxe має 5 барабанів із 3 рядами та 10 лініями виплат. Ця класична та популярна у всьому світі гра знову включає в себе в новій версії безліч високооплачуваних символів, таких як скарабей, божественна статуя, саркофаг та дослідник. Цей останній знак може принести вражаючі виграші: при вибудовуванні 5 символів він помножить ставку на лінію на 5000! Наприклад, якщо ви робите ставку на 10 ліній та 1 кредит на лінію, то виграєте 5000 кредитів.

Ще один плюс ігри Book Or Ra Deluxe у тому, що лінії можна міняти. Чи граєте ви онлайн на реальні гроші або вирішили грати в ігрові автомати безплатно, це означає, що ви можете грати як на 10 лініях, так і на одній лінії та робити ставки від 1 до 1000 кредитів на спіні. Вартість кредитів також може бути встановлена  в діапазоні від 0,03 до 150 грн. У режимі розваги не турбуйтеся про цей параметр і просто насолоджуйтесь поїздкою з нашим відважним дослідником, який нічого не боїться.

Священний символ, за яким полюють усі гравці, – це, звичайно, Книга Ра, стародавня книга, що приховує секрети фараонів. Він буде вашим диким під час гри Book of Ra Deluxe та може замінити будь-який знак у грі, забезпечуючи виплати до 2000x ставки на лінію. Але цим його можливості не обмежуються. 3 або більше символів Book of Ra на ігровому екрані запускають 10 безкоштовних обертань із спеціальним розширеним символом. При активації фріспінів випадково вибирається спеціальний знак, який після кожної виплати виграшу розширюватиметься, займаючи 3 позиції на барабанах, і знову винагороджуватиме гравця новими створеними лініями виплат.

Настав час відшукати кожну сторінку цієї книги у таємному підземеллі пірамід у цій безкоштовній грі Book Of Ra без скачування! Грайте відразу на комп’ютері, мобільному Android або iOS в браузері. Як тільки демоверсія буде протестована, ви зможете спробувати Book Of Ra онлайн на реальні гроші прямо на одному з партнерських казино, досвід буде ще шаленішим, а ризики ще більше!