Ігровий автомат Crazy Fruits

Відеослот Crazy Fruits – яскравий представник фруктових апаратів, який протягом кількох років не втрачає затребуваності. Все завдяки простоті геймплею, яскравому оформленню та частим виплатам.

Особливості та характеристики слота

Почавши грати в автомати онлайн, зокрема в Crazy Fruits, геймер зануриться у світ класики та соковитих фруктів. Веселий сюжет, приємна музика, а також безліч захоплюючих призових раундів не дадуть занудьгувати навіть у бездепозитній версії.

У розпорядженні користувача 5 котушок та 20 ліній для формування призових послідовностей. Кількість рядів можна перед початком обертань регулювати на розсуд геймера: 1, 5, 10, 15 або 20. На кожну з них слід зафіксувати розмір ставки: від 0,25 до 50 монет. Здійснювати керування грою дозволяють клавіші, розташовані на панелі інструментів унизу екрана.

Правила гри

Геймплей автомата простий та інтуїтивно зрозумілий. Для керування ігровим процесом передбачені спеціальні кнопки на панелі інструментів. Можна запустити слот в автоматичному режимі. Суть гри залишається незмінною: геймер фіксує ставки та кількість активних ліній, запускає спіни та очікує на випадання символьної комбінації. Для отримання виграшу слід зібрати на лінії безперервну послідовність із 3-5 картинок з однаковим зображенням.

Символіка віртуального ігрового слота

Виплати у гральних автоматах на гроші здійснюються завдяки випаданню на активних лініях призових символьних комбінацій. Сформувати такі прибуткові послідовності допомагають тематичні картинки – кавун, лайм, вишні, манго, номінали картки, а також символи спеціального призначення. З останніх в апараті присутні:

  • дикий – зображення помідора. Символ виконує роль заміни і дозволяє швидше скласти прибуткову комбінацію;
  • скаттер – банан-серфер. Його випадання гарантовано приносить виплату незалежно від місця його появи на полі;
  • бонус-символ – логотип апарату. Якщо геймеру пощастило зібрати в ряду мінімум три знаки бонусів, то активується бонусна гра.

Безкоштовний режим

Щоб вникнути в тонкощі ігрового процесу, вивчити правила слота і набратися досвіду, можна грати в божевільні фрукти безкоштовно, в демонстраційному режимі, який доступний для всіх користувачів без попередньої реєстрації. Бездепозитний варіант рекомендований не лише новачкам, а й досвідченим геймерам, оскільки дає можливість, не ризикуючи власними коштами, підібрати кілька переможних стратегій та схем ставок, які надалі знадобляться в іграх на гроші.

Ризик-гра (Бонус раунд)

У слоті користувач має дві можливості збільшити призові, виграні в основних прокрутках: гра на ризик і бонус-тур. Доступ до першої відкривається після кожного успішного спіна. При цьому учасник сам вирішує активувати раунд на подвоєння чи ні. Його правила прості: слід вгадати колір перевернутої карти – червоний чи чорний. У разі правильної відповіді всі кошти, поставлені на кін, подвоюються.

У ході бонусної гри перед геймером з’явиться поле із 24 кулями. Деякі кулі наповнені фруктами, які приносять гравцю цінні призи, а деякі порожні. Геймеру слід у довільному порядку розкривати кулі та забирати подарунки.

Висновок

Автомат Божевільні фрукти провайдера Atronic має багатомільйонну армію шанувальників. Він дуже простий в освоєнні, не вимагає ігрового досвіду чи навичок, має інтуїтивно зрозумілі правила та завдяки високій віддачі забезпечує часте випадання призових комбінацій. Не гайте час, запускайте слот прямо зараз, безкоштовно або на гроші!