Ігровий автомат Dolphin’s Pearl

Готові до занурення? Досліджуйте підводний світ – ви здивуєтеся, які скарби зберігає для вас океан. Дельфіни, морські коні та різнокольорові риби є приголомшливим видовищем, а в правильній комбінації в гральних автоматах вони навіть допоможуть вам упіймати твісти! Успішні ловці перлів навіть отримають 15 фріспінів!

Особливості гри

Ваш підводний світ у Dolphin’s Pearl складається з 5 барабанів та 9 виграшних ліній. Метою є зібрання 5 однакових символів на одній виграшній лінії. Ваша комбінація знаків повинна відповідати виграшній схемі, яка завжди починається з лівого боку першого барабана та йде по барабанах праворуч. Як тільки символи почнуть з’являтися ліворуч і без перерви вишиковуватися на виграшній лінії, каса почне «дзвонити». Також ви можете грати в ігрові автомати безплатно.

Дельфін (джокер) замінює всі знаки, окрім Scatter, та подвоює виграш! Символи Scatter виплачуються незалежно від профілю виграшної лінії. Проте для цього слід зібрати хоча б дві іконки.

Безкоштовні обертання

3 або більше символів Scatter (устриця) у будь-якій позиції запускають 15 безкоштовних ігор, у яких використовується ставка з останньої гри. Усі виграші під час фріспінів виплачуються у потрійному розмірі, а якщо пощастить, ви можете виграти додаткові безкоштовні обертання з устрицею у поточній сесії!