Ігровий автомат Dolphin's Pearl

Готові до занурення? Досліджуйте підводний світ – ви здивуєтеся, які скарби зберігає для вас океан. Дельфіни, морські коні та різнокольорові риби є приголомшливим видовищем, а в правильній комбінації вони навіть допоможуть вам упіймати твісти! Успішні ловці перлів навіть отримають 15 фріспінів!

Особливості гри

Ваш підводний світ у Dolphin's Pearl складається з 5 барабанів та 9 виграшних ліній. Метою є зібрання 5 однакових символів на одній виграшній лінії. Ваша комбінація знаків повинна відповідати виграшній схемі, яка завжди починається з лівого боку першого барабана та йде по барабанах праворуч. Як тільки символи почнуть з'являтися ліворуч і без перерви вишиковуватися на виграшній лінії, каса почне «дзвонити».

Дельфін (джокер) замінює всі знаки, окрім Scatter, та подвоює виграш! Символи Scatter виплачуються незалежно від профілю виграшної лінії. Проте для цього слід зібрати хоча б дві іконки.

Безкоштовні обертання

3 або більше символів Scatter (устриця) у будь-якій позиції запускають 15 безкоштовних ігор, у яких використовується ставка з останньої гри. Усі виграші під час фріспінів виплачуються у потрійному розмірі, а якщо пощастить, ви можете виграти додаткові безкоштовні обертання з устрицею у поточній сесії!

Інші наші автомати
Краще казино місяця
Реєстрація