Ігровий автомат Gladiator

Не бійтеся, виходьте на арену, озброївшись щитом та мечем, щоб почати цей бій на смерть!

Gladiator – це один з слотів, розроблених компанією BetSoft на тему гладіаторських боїв у Стародавньому Римі. Атмосфера напружена, барабани та труби грають на задньому плані, щоб підштовхнути вас до перемоги.

Виграйте якнайбільше фішок на цьому 5-барабанному слоті з 30 ігровими лініями. Для цього вам доведеться пройти довгий шлях і зустріти ворогів.

Особливості гри

Певні символи принесуть вам удачу, принцеса буде щедрою і розуміє вас. Якщо ви знайдете її знак у першій позиції на барабанах 2, 3 або 4, то отримаєте 2 символи Wild, які замінять будь-які інші іконки, щоб максимізувати ваші шанси на виграш – вони будуть оплачуватись у подвійному розмірі.

У вас буде ще один друг, на якого можна покластися під час боротьби: символ Gladiator Hero на 3 барабані викличе Wild на всьому барабані, що значно збільшить виграшні комбінації. Click Me – це також можливість виграти ще більше фішок. Отримавши мінімум 3 символи дверей, ви зможете вибрати один з них, щоб подивитися, що за ним, і поки ви отримуватимете виграші, то будете продовжувати відчиняти двері. Щоб випробувати свою вдачу, не витрачаючи великі кошти, спробуйте ігрові автомати від 1 гривні.

Символ арени – це скаттер, який принесе фішки, як ви його побачите. Але на цьому все не закінчується, в слоті Gladiator є міні-боротьба, в якій немає нічого фантастичного, але вона може принести великі плоди: вибудуйте героя, Колізей.

Виберіть, на кого з них ви хочете зробити ставку, і спостерігайте за поєдинком доти, доки один із суперників не видихнеться. Щоразу, коли ви б’єте свого супротивника, то заробляєте окуляри і продовжуєте бій.

Gladiator – це більше, ніж ігровий автомат, це справжній файтинг, напружена атмосфера, і вам потрібно вибратися живим. Відкрийте для себе цей слот BetSoft безкоштовно та насолоджуйтесь усіма альтернативами для вашої розваги.