Ігровий автомат Jack and the Beanstalk

Казка про Джека та бобове стебло – це класика онлайн слотів, і багато її адаптацій вилилися у фільми, шоу і навіть відеоігри. Джек був маленьким хлопчиком і жив зі своєю матір’ю, мали лише одну корову, яка харчувалася своїм молоком. Одного ранку в корови закінчилося молоко, і Джек з мамою вирішили продати її на ринку. Джек вирішив обміняти її на чарівні боби, які вночі виростають у величезні стебла, що піднімаються до неба. Видершись на вершину, Джек виявив небесний світ, населений сімейством людожерів. Джек кілька разів крав золоті предмети, що належали Людожерові, щоб забезпечити свої потреби, але все пішло не так, як планувалося.

Особливості гри

Різні частини цієї історії представлені у слоті Jack and the Beanstalk від Netent. З самого початку ми спостерігатимемо кінематографічну картину, що складається з опису Джека і Людожера, який переслідує його після того, як він вкрав золоту гуску і його чарівну арфу. Тут 5 барабанів, 3 ряди та 20 ліній виплат, на яких зображені чарівні та фантастичні символи з казки про Джека та бобове стебло. У приємній та природній обстановці ви почуєте спів птахів. Символи представлятимуть Джека з усмішкою, фіолетового огору з двома головами, козла, сокиру та лійку.

Декілька спеціальних символів будуть виявлені під час пригоди, золота скриня є символом Scatter, який запускає режим безкоштовних обертань. 3 або більше символів активують 10 фріспінів, які ви можете виграти більше в цьому режимі. Дикий символ Jack and the Beanstalk Wild є особливим: коли дикий з’являється на барабані, ви отримуєте повторний спін, під час цього повторного спіна дикий переміщається вліво і починається ще один повторний оберт. Респіни продовжуватимуться доти, доки на барабані присутній символ Wild. Це простий спосіб виграти та помножити свій виграш на 3. Функція Walking Wild є виключно у цій грі.

Функція збору скарбів також дуже популярна, щоразу, коли ви знаходите ключ на останньому барабані в режимі Free Spins, ви розблокуєте спеціальні Wilds. Наприклад, зберіть 3 ключових символи, і наступний Wild, який з’явиться, буде Stacked Wild із 2 мішків золота. Зберіть 6 ключових знаків, і наступний Wild буде Stacked Wild із 3 золотих яєць, а зберіть 9, щоб отримати Expanding Wild із золотої арфи. Таким чином, чим більше ключів ви виграєте, тим більше важливих символів Wild ви отримаєте, що дозволить вам отримати виграшні комбінації та цікаві множники виграшу.

Знайдіть усі ігрові автомати від 1 гривні або зіграйте у Jack and the Beanstalk і спробуйте виграти до 600 000 кредитів. Відкрийте для себе фантастичний світ та незвичайні ігрові можливості, кінематографічні та 3D анімації забезпечать винятковий ігровий досвід.