Ігровий автомат Keks

Keks – слот на казкову тематику. Він піднімає настрій і переносить любителя ігрових автоматів в безтурботне дитинство. Гра схожа на казку своїм оформленням та сюжетом. Завантаживши вікно слота, ви побачите, як бабуся пече пироги в російській печі та розповідає історії.

У чому особливість слота Кекс

Емулятор Кекс – класичний п’ятибарабанний слот з рядами символів. Вони випадково збираються у комбінації на лініях виплат. Гравець може вибирати розмір ставки на кожну лінію в одній із валют онлайн-казино.

Основні характеристики слота

Гравцю доступні ризик-гра, бонуси та можливість виграти до 150 000 грн, зірвавши джекпот. Коефіцієнт віддачі слота становить 92,13%. Гемблер може розраховувати на появу дикого символу та скаттера, які збільшать його виграш. Розробник апарату – перевірена компанія Igrosoft.

Правила гри та налаштування емулятора

Автомат використовує рандомну видачу символів, що відповідає загальним принципом механіки ігрового процесу в онлайн іграх на реальні гроші. Гра відноситься до традиційних апаратів і має зрозумілий функціонал, в якому зможе розібратися навіть початківець. На панелі керування є такі кнопки:

  • від 1 до 9 для активації або відключення ліній;
  • мікрофон – увімкнення/відключення аудіосупроводу гри;
  • автогра – активація автообертань;
  • ставка – встановлення суми обертання для однієї лінії;
  • максимальна ставка – швидке підвищення ставки до максимуму;
  • довідка – правила гри та таблиця виплат;
  • ризик – запуск раунду на подвоєння, кнопка доступна після кожної успішної комбінації;
  • забрати – відмова від запуску гри на подвоєння, кнопка з’являється після виграшного спіну.

Змінюйте ставки та кількість активних ліній, використовуйте різні стратегії для отримання великого виграшу!

Символіка віртуального ігрового слота Кекс

Назву автомата перекладають по-різному Пічки, Колобок, Кекс. Символи слота є відповідними, адже в основі сюжету лежить російська казка.

Один із найкращих значків – чорний кіт. Граючи в слот Кекс, любитель азарту зацікавлений отримати комбінацію із 3-5 таких зображень, здатну збільшити ставку на 200-5000.

Логічно, що комбінація колобків на барабанах грального автомата нараховує хороший виграш, збільшуючи ставку в 100-2000 разів. Трохи менше кредитів подарує гравцеві поєднання горщиків із множником 30-500, самовари та балалайки збільшують ставку у 20-200 та 10-100 разів. Невисокі комбінації з бубликів – 5-50, гармошок – 3-20 і шматків тіста зі качалками – 2-10.

Відеослот має дикий символ – зображення Колобка, яке доповнює поєднання інших знаків або робить виграшну з рядової комбінації.

Демонстраційний режим в ігровому апараті Кекс

Ігровий автомат Кекс дає можливість грати не лише на гроші, а й запускати обертання у демонстраційному режимі. Ця можливість дозволяє геймеру протестувати емулятор, зрозуміти, як він функціонує, та розробити власну стратегію отримання виграшу.

Раунд на подвоєння у слоті Keks

Після кожної перемоги слот Keks дає змогу подвоїти приз. У ризик-грі перед вами з’явиться ряд карт. Відкрита, яка належить дилеру, та закриті, перевернені сорочками вгору. Користувачеві необхідно вибрати одну з закритих, яка, на його думку, за номіналом старша за кату дилера. Якщо ви не вгадаєте, приз згорить, а якщо картка матиме рівний номінал – раніше отримана сума збережеться.

Якщо на барабанах з’явиться 3 або більше зображень печі, почнеться супер-раунд. Потрібно вгадати, в якій печі знаходиться смачна страва, а в якій – тільки гар. У другому турі цієї гри треба вгадати, за яким кущем ховається Колобок, а яким – вовк.

Робіть ставки, беріть участь у супер грі і зривайте великий куш! Заробляйте хороші гроші, насолоджуючись слотом на казкову тематику.