Ігровий автомат Lucky Haunter

Ігровий слот Lucky Haunter – це онлайн відеоавтомат, розроблений компанією RuVegas у співпраці з Igrosoft. Назва слота говорить сама за себе: ви полюєте за комбінаціями та призами, і якщо вдасться зробити це достатньо разів, ви станете багатим. Графіка виглядає чудово навіть без 3d-анімації, що гарантує плавну роботу гри на будь-якому пристрої.

Правила та інформація

Ігровий автомат Lucky Haunter має досить простий геймплей. Він складається з 3 фіксованих рядів та 5 фіксованих барабанів. Існує 9 додаткових ліній виплат, які проходять через всі барабани, допомагаючи вам з’єднувати символи. Діапазон ставок також опціональний, тому ви можете поставити від 1 до 225 кредитів. Загальна ставка буде розділена порівну між кожною активною виграшною лінією. Після того, як кілька ліній та загальна ставка будуть встановлені, натисніть кнопку Start, щоб зробити одне прокручування.

Особливості автомата

Тут немає функції автоігри, але ви можете легко зіграти один спін, натиснувши пробіл, якщо граєте на пристрої з клавіатурою.

Схему ліній можна побачити у секторі допомоги.

Усі символи та значення для поточної ставки відображаються на другій сторінці.

Щоб збільшити розмір ставки на кожну лінію, натискайте кнопку Bet, доки не буде досягнуто потрібної цифри.

Щоб змінити кількість ліній, натисніть будь-яку із 5 запропонованих кнопок під барабанами (1, 3, 5, 7 або 9).

Грайте у безкоштовний ігровий автомат Lucky Haunter у повноекранному режимі, натиснувши на значок із чотирма стрілками, що розходяться у правому верхньому кутку.

Усі звуки та ефекти можна вимкнути, натиснувши піктограму динаміка.

Основні символи, Wild та Scatter

У безкоштовному онлайн ігровому автоматі Lucky Haunter є 8 звичайних знаків, один дикий та один скаттер. Регулярні символи представлені у вигляді фішки, омара та інших смачних страв та напоїв, причому найціннішим є фішка, а найменш – пляшка з келихом вина.

Підкова не тільки оплачується сама по собі, але й є Wild-символом, який замінює всі інші, крім Scatter. Достатньо вибудувати в лінію всього два звичайні та один дикий, щоб отримати виплату.

Кришка від пляшки – це Scatter, і якщо випадає три або більше кришок, запускається бонусна функція.

Ще більше ігрових автоматів від топових провайдерів казино ви можете знайти на нашому сайті.

Бонус

Як уже говорилося, якщо три або більше кришок з’являються в будь-якому місці в колонках, активується бонусна функція з логотипом. З’являється новий екран і всі кришки ставляться поруч один з одним. В цей момент беттор перевертає кожну кришку, щоб переглянути, які призи вони приховують. Якщо на всіх кришках є знак бонусу, активується додатковий міні-режим Find A Chicken. У Find A Chicken гравець може вибирати між двома пластинами, на одній з яких захована курка з величезним призом та можливим виграшем 168.750.

Ризик-гра

Після кожного виграшу беттору пропонується або отримати гроші, або спробувати зіграти на них ще більше. Навіть після активації, але до вибору картки, можна забрати поточний виграш. Однак, якщо ви повністю впевнені, можна розпочинати азартну гру.

На екрані з’являється одна банка пива з номером, а поруч із нею – чотири банки з тінню. Вам належить вибрати одну з чотирьох, натиснувши на лінії 3, 5, 7 та 9 відповідно.

Якщо ваша банка більша, ніж дилера, то ваш виграш подвоюється. Однак якщо вона має менше значення, то попередній приз втрачається, а ризик-гра закінчується. Рівні значення нічого не змінюють.