Ігровий автомат Pirate 2

Ігровий автомат Pirate 2 – це продовження морської теми, яка є ще одним продуктом компанії Igrosoft. Хоча ця компанія не відома своїми помітними назвами, вона відома як розробник, який послідовно пропонує добре продумані автомати. Більшість її автоматів приваблюють найрізноманітніших гравців.

Грати в ігрові автомати дуже просто та цікаво.Ігровий автомат Pirate 2 має п’ять барабанів та п’ять ліній виплат. Він розташований прямо перед іншим азартним залом з килимовим покриттям і багато прикрашеним казино. Хоча площа барабанів невелика, вона надає багато можливостей для різноманітної взаємодії з морською тематикою.

Усі його основні символи пов’язані з морською тематикою. Серед них череп, скриня зі скарбами, папуга, кільце, схрещені кістки, черепашка та інші. Слідкуйте за монетами, які виступають як бонусний символ, здатний активувати головну функцію гри.

Особливості слота Pirate 2

Безкоштовний онлайн-слот Pirate 2 має додаткову функцію, яка може бути активована при випаданні трьох та більше піратських монет. Але вони мають з’явитися на активній лінії виплат. Ця функція складається із двох етапів. На першому етапі ви повинні використовувати ліву та праву кнопки, щоб встановити гармату.

Переконайтеся, що ви стріляєте правильно, щоб потрапити до одного з кораблів. Коли ви це зробите, буде показано короткий фільм про виграш. Тепер, якщо вам пощастить, то можете знайти золотий ключ, щоб перейти на наступний етап. Якщо ні, то раунд закінчено. На другому етапі ви побачите, як папуга дістає ключ. Потім він летить. Ви повинні направити його, щоб знайти одну з п’яти скринь зі скарбами, які можуть принести вам великий приз.

Джекпот гри Pirate 2

Приз джекпоту при грі у безкоштовний слот Pirate 2 складає 5000 монет. Що чудово, так це те, що ви можете значно помножити його, якщо поставите більше однієї монети на кожну лінію виплат. Це може бути причиною того, що ігрові автомати Вулкан від Igrosoft не пропонують додаткових безкоштовних обертань в ігровому слоті.

Але, знову ж таки, у вас можуть бути символи розкиду та дикі знаки, які дозволяють подвоїти виграш на кожному спіні. Але для цього потрібно вибрати картку, яка перевищує значення картки дилера. Однак якщо випаде карта меншої гідності, ніж у дилера, то ви втратите все. Якщо вона дорівнює карті, то ви зможете отримати те, що заробили.

Висновок

Ігровий автомат Pirate 2 так само добрий, як і його попередник. У неї такий самий сильний геймплей та великі призи. Тим не менш, слот не пропонує стільки всього, що могло б виділити її з-поміж інших. Тим не менш, це захоплююча азартна гра, в яку ви можете грати безкоштовно та на реальні гроші.