Ігровий автомат Rock Climber

Сміливим альпіністам присвячено оригінальний ігровий автомат Rock Climber, який допоможе вам заробити реальні гроші. Дизайн слота відповідає його назві. На тлі ви побачите скелі, спорядження та предмети побуту, які стануть у нагоді при підкоренні вершин. Гравцеві допомагатиме головний персонаж – скелелаз, який поставив намет біля підніжжя гори під котушками автомата.

Властивості слота Rock Climber

У відеослоті Скелелаз гемблеру пропонується підкорити грошовий Еверест. Дизайнери слотів помістили барабани та бонуси у полі, відомому багатьом любителям азарту, тому інтерфейс гри інтуїтивно зрозумілий. Символи виконані в двомірному стилі мультфільму і виглядають дуже логічно, як і інші компоненти візуала. Загальну атмосферу доповнює приємний музичний супровід.

Характеристики ігрового автомата Скелелаз

Ігровий слот Скелелаз розроблений популярним брендом Igrosoft. Гравець має можливість виграти велику суму в ігрових автоматах Вулкан. Вигравайте джекпот або радійте вдалим обертанням: коефіцієнт віддачі гри складає 92,13%. Коригуйте ставки та радійте появі вайлда або скаттера на лініях виплат.

Правила гри у Rock Climber

Апарат Rock Climber має п’ять барабанів. Решта набору його параметрів:

 • дев’ять ліній виплат;
 • ризик-раунд на подвоєння;
 • дві призові ігри;
 • спеціальні символи!

Обертайте котушки вручну, самостійно запускаючи кожен спін, або робіть це в автоматичному режимі. Під час вибору налаштувань, геймер може задати потрібну кількість спінів та розмірів ставок для кожного раунду.

Які символи ви зустрінете на котушках слота?

В результаті обертань на барабанах випадатимуть піктограми, що приносять різні множники:

 • льодоруб подарує 2-10 монет прибутку;
 • зимова шапка збільшує баланс на 3-20 монет;
 • черевики зроблять баланс більше на 5-50 монет;
 • рюкзак додасть до наявної суми на 10-100 монет;
 • намети приносять прибуток 30-500 монет;
 • сніжинка – найдорожчий символ, що приносить до 5000 монет!
 • прапорець — найкорисніша піктограма, яка може замінити будь-який символ, що бракує, і скласти повноцінну комбінацію. Декілька прапорців принесуть дохід до 2000 монет.

Безкоштовний демонстраційний режим ігрового апарату Скелелаз

Слот дозволить виграти серйозну суму, якщо ви вирішите одразу ставити на гроші. Але є можливість вибору! Гемблер може зробити будь-яку кількість безкоштовних обертань на віртуальні гроші. Після них можна розпочати гру. Безкоштовний раунд можна запускати будь-яку кількість разів. Сервіс надасть віртуальні монети, на які можна робити ставки.

Бонусний раунд у Rock Climber

Призовий рівень гри Rock Climber активізується, коли на моніторі з’являється три значки у вигляді мотузок. Суть гри – вибрати правильний канат, яким альпініст збереться на вершину гори. Спочатку перед гемблером п’ять канатів, але в міру підйому їхня кількість зменшується. Якщо гравець дістанеться до вершини і зірве прапорець, на нього чекає гідний грошовий приз.

Також ризиковий режим має на увазі захоплюючий раунд проти дилера. Активувати його можна після будь-якого виграшного спіну. Одна з карток належить віртуальному супротивнику, а другі – закриті. Користувачеві потрібно вибрати карту, більшу за номіналом. У разі успіху останній виграш подвоїться.