Ігровий автомат Sharky

Вирушайте у пригоду у відкритому морі, щоб знайти сховані скарби в ігровому автоматі Sharky, розробленому компанією Novomatic, одному з найстаріших ігрових автоматів від цього видавця, але з деякими приємними перевагами!

Особливості гри

Пригоди піратів та заховані скарби – це те, що можна часто зустріти у світі гральних автоматів! Якщо, як і я, ви любите райську обстановку безлюдних островів і вам подобається відчуття пошуку скарбів, то чому б не спробувати щастя на Sharky?

Ваша гра не буде позбавлена небезпеки, акули ніколи не бувають далеко, тому пригода може перетворитися на кошмар у будь-який момент, але якщо ми відкладемо це на мить, на вас чекає багато чарівних речей на Sharky, що складається з 5 барабанів з 9 ліній виплат! Один тільки показник RTP 95,53% повинен залишити вас у захваті. А коли ви дізнаєтеся, що тут також є можливість зіграти у безкоштовні обертання та отримати чудові бонуси, це буде джекпот!

Компанія Novomatic, яка розробляє ігрові автомати на гроші онлайн включила в піратську тематику символи, пов’язані з піратами: пірат буде вашим символом-замінником для інших знаків у грі, папуги, скрині зі скарбами та меча. Корабель, компас та пляж будуть скаттерами. Два скаттери разом на барабані запускають режим безкоштовних ігор з 10 фріспінами. Під час цих безкоштовних обертань ви можете побачити, як пірат на своєму човні переміщається зліва направо і замінює різні символи в грі з кожним обертанням. Остерігайтеся, якщо на пірата нападе акула, він зупиниться. Однак, якщо пірат знаходиться в межах досяжності сейфа, йому буде видана випадкова нагорода.